TeknoDiot.com
   
     

Apple’dan Fiyatı Çok Uygun iPad Geliyor

Apple'dan Fiyatı Çok Uygun iPad Geliyor Tablet Haberleri Teknoloji Haberleri

Apple’ın yeni yılda bir kaç planı mevcut olduğu tahmin ediliyor. Bu planlar arasında ise uygun fiyatlı iPad modeli. İşte konu hakkında detaylar.

Apple’ın sevilen tablet modelleri iPad serisi kullanıcılar tarafından fazlasıyla sevilmekte. Apple, iPad Pro ile tablet pazarında rakipsiz olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu. Apple şirketi PC’lerin yerini tablet ile alacağını iddia etmekte ısrarlı gözükmekte. Apple’ın tablet serisi Air ve Mini serisini sonlandırıp sadece iPad ve iPad Pro serisine geçtiğini bir kez daha hatırlatalım.

Apple'dan Fiyatı Çok Uygun iPad Geliyor Tablet Haberleri Teknoloji Haberleri

Apple, 2018 yılında 9.7 inç boyutunda yeni bir iPad modeli daha tanıtacak. iPad 9.7 inç modellinin satışa sunulması ile iPad mini‘yi satıştan tamamen kaldırması bekleniyor. En azından satışta olan iPad mini’nin stokları bittikten sonra artık satışa sunulmayacak.  Apple, fiyatı bu sefer de uygun tutarak, daha fazla kullanıcıya hitap edecek. Şuanlık sızdırılan bilgilere bakacak olursak Apple’ın yeni iPad’inin ekran boyutu 9.7 inç modelinde Apple A10X yonga seti yer alırken RAM tarafında da 2 GB RAM kapasitesi mevcut. Yeni tanıtılacak ucuz hitaplı iPad 9.7 inç’in fiyatının 250 dolar ile 300 dolar arasında olacağını belirtelim.