Apple Watch Series 3, Türkiye Çıkış Tarihi ve Fiyatı - TeknoDiot.com

Apple Watch Series 3, Türkiye Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Apple’ın 12 Eylül’de yeni akıllı saatini tanıttı. Apple, Watch Series 3’ü tanıttı. Peki ülkemizde ne kadar ve ne zaman çıkacak.

Apple Watch 3’ün Türkiye satış fiyatı belli oldu. Apple bilindiği üzere akıllı saat konusunda başarılı bir performans sürdürdü ve halen sürdürmeye iddialı diyebiliriz.

Apple’ın yeni nesil Apple Watch’ında da LTE desteği sunulacak. Tabi iki farklı model olacak LTE destekli model ile LTE desteği olmayan model yer alacak. GPS destekli olan Apple Watch 3’ün sadece spor modeli var. Yani alüminyum kasaya ve spor bilekliğe sahip. Paslanmaz çelik ve seramik ise hücresel destekli modelde bulunuyor.

Yeni tanıtılan iPhone modelleri; iPhone X, ,iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinden iPhone X modeli tasarım ve fiyat konusunda olumlu olumsuz eleştri almıştı. iPhone X modeli fiyat konusunda da şuana çıkan iPhone modellerine göre en pahalı iPhone modeli olarak tarihe geçti. Peki yeni Apple Watch modeli ülkemize ne zaman satışa sunulacak ve fiyatı ne kadar olacak? Şimdide en önemli bölüme geçelim. Apple Watch Series 3‘ün fiyatı 1.649 ₺ fiyat etiketi ile satışa çıkacak Apple Watch Series akıllı saat, 29 Eylül’de ülkemizde satışa sunulacak.

Göz atın:   Microsoft CEO'su Satya Nadella, Evden Çalışmaktan Bıktı!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu