«
Apple Watch Series 3, Türkiye Çıkış Tarihi ve Fiyatı Giyilebilir Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri

Apple’ın 12 Eylül’de yeni akıllı saatini tanıttı. Apple, Watch Series 3’ü tanıttı. Peki ülkemizde ne kadar ve ne zaman çıkacak.

Apple Watch 3’ün Türkiye satış fiyatı belli oldu. Apple bilindiği üzere akıllı saat konusunda başarılı bir performans sürdürdü ve halen sürdürmeye iddialı diyebiliriz.

Apple’ın yeni nesil Apple Watch’ında da LTE desteği sunulacak. Tabi iki farklı model olacak LTE destekli model ile LTE desteği olmayan model yer alacak. GPS destekli olan Apple Watch 3’ün sadece spor modeli var. Yani alüminyum kasaya ve spor bilekliğe sahip. Paslanmaz çelik ve seramik ise hücresel destekli modelde bulunuyor.

Yeni tanıtılan iPhone modelleri; iPhone X, ,iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinden iPhone X modeli tasarım ve fiyat konusunda olumlu olumsuz eleştri almıştı. iPhone X modeli fiyat konusunda da şuana çıkan iPhone modellerine göre en pahalı iPhone modeli olarak tarihe geçti. Peki yeni Apple Watch modeli ülkemize ne zaman satışa sunulacak ve fiyatı ne kadar olacak? Şimdide en önemli bölüme geçelim. Apple Watch Series 3‘ün fiyatı 1.649 ₺ fiyat etiketi ile satışa çıkacak Apple Watch Series akıllı saat, 29 Eylül’de ülkemizde satışa sunulacak.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *