Apple Watch 4 Tanıtıldı! İşte Tüm Detayları

Apple’ın her sene 12 Eylül tarihinde özel bir etkinlik ile birlikte yeni ürünlerini tanıtıyor. Bu sene tekrarlanan bu etkinlikte yeni iPhone modelleri ve yeni Apple Watch modeli öne çıkıyor. Yeni Watch modeli olan Watch 4 tanıtıldı! İşte tüm detayları;

Ekranı %15 gibi bir oranla daha büyük olan Watch 4 modeli Watch 3 ile kasa boyutları neredeyse aynı diyebiliriz. Ekran boyutu ve pil kapasitesi arttırılırken boyutu değişmiş durumda değil.  Ek olarak 3 farklı model olarak çıkacak. 21 Eylül 2018′ de satışa sunulacak fakat Türkiye’ye ne zaman gelecek henüz belli değil. WatchOS 5 ise 17 Eylül’de kullanıma sunacak.

:: Apple Watch 4 ÖzellikleriApple Watch 4 Tanıtıldı! İşte Tüm Detayları

40 ve 44 mm olmak üzere iki farklı boyutta olan Watch Series 4, böylece önceki modellere kıyasla yüzde 30 daha büyük bir ekrana ev sahipliği yapıyor. WatchOS 5’in geniş ekran ile harmanlayarak büyük bir kullanım kolaylığı sunacak. WatchOS 5’te büyük ekran için kullanıcı arayüzünde değişikliklere giden Apple, Fotoğraflar, Haritalar ve Takvim gibi uygulamalarını güncelledi. Böylece Apple Watch 4’ün büyük ekranı ile bu uygulamalardan en iyi şekilde yararlanılabilecek.

Yeni akıllı saate 64 bit desteğine sahip olan çift çekirdekli S4 işlemci güç veriyor. Böylece bir önceki modele kıyasla iki kat daha fazla performans sunduğunu belirten Apple, ivmeölçer ve jiroskop gibi donanım iyileştirmeleri ile cihazı oldukça güçlendirmiş durumda.

[sp-related style=”dark” id=”29629″] [sp-related style=”dark” id=”29580″] [sp-related style=”dark” id=”29591″] [sp-related style=”dark” id=”29586″]

Apple Watch 4 Tanıtıldı! İşte Tüm Detayları

:: Apple Watch 4 Fiyatı

Normal Apple Watch 4: 279 Dolar

Gps Apple Watch 4: 299 Dolar

LTE Apple Watch 4: 399 Dolar  Apple Watch 4 Tanıtıldı! İşte Tüm Detayları Apple Watch 4 Tanıtıldı! İşte Tüm Detayları

Göz atın:   Çin'de iPhone Fiyatları Düşürüldü
Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu