Apple Watch 4 Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı

İşte Apple Watch 4’ün Tanıtım Tarihi, Fiyat ve Teknik Özellikleri!

Abone Ol 

Yeni iPhone’un modelleri tanıtılmasına sayılı günler kala Apple fuarında değir tüketici elektroniği ürünleri de yer alacak.

takipçi satın al
takipçi satın al


Daha önce yapmış olduğumuz haberde Apple yeni telefon modellerini 12 Eylül Saat 20.00 sularında fuarla birlikte tanıtılacağının haberini vermiştik. Bununla birlikte Apple yeni aksesuarını da tanıtacak. Apple Watch 4’ün tanıtımını beklediğimiz akıllı saatin özelliklerine şöyle bir göz atalım.

[sp-related style=”light” id=”28665″]

İşte Apple Watch 4’ün Tanıtım Tarihi, Fiyat ve Teknik Özellikleri!
Önceki sürümlere bakarak öncelikle ekranı %15 gibi bir oranla daha büyük olacak. Watch 3 ile kasa boyutları neredeyse aynı diyebiliriz. Ekran boyutu ve pil kapasitesi arttırılırken boyutu değişmiş olmayacak. İddialar gerçeğini yansıtırsa serinin ilk microLED ekranlı akıllı saati olacak.

Çerçevesiz bir ekranının da olacağı şimdiden belirlendi. iPhone 7 ve iPhone 8 karşımıza çıkan dokunmatik tuş Watch 4 serisinde de yerini alacak. Pil ömrü artırılmış olarak sunulacak Watch 4 eskisi gibi sık sık şarja takılması gerekmeyecek. Gelişmiş işletim sistemi sayesinde ise daha hızlı ve daha seri bir hal alacağı da vurgulanıyor.
İşte Apple Watch 4’ün Tanıtım Tarihi, Fiyat ve Teknik Özellikleri!
Kayışına baktığımız zaman ise geliştirilmiş kendi kendine genişleyebilen ve daralan bir yapıya sahip olduğu iddialar arasında yer alıyor.
İşte Apple Watch 4’ün Tanıtım Tarihi, Fiyat ve Teknik Özellikleri!
Fiyatında ise daha tam olarak her hangi bir kesin bilgi ortaya çıkmasa da 330 Dolar veya üzerinden satışa sunulacağını diyebiliriz.

Göz atın:   Xiaomi Mi Band 4 Yolda!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu