Apple Watch 3 Tanıtıldı! İşte Tüm Detayları

Apple’ın yeni ürünlerini tanıttığı “Apple Special Event” ismindeki etkinlikte Apple Watch 3 modeli tanıtıldı. İşte Apple Watch 3 detayları.

Apple’ın yeni ürünlerini tanıttığı bu etkinlikte birden fazla ürün tanıttı. Apple Watch 3’de modeli tanıtıldı ve tüm detayları belli oldu. Apple Watch 3’ün tüm detayları haberimizde.

İşte Apple Watch 3’ün Detayları

Apple Watch 3, kablosuz LTE özelliğiyle önceki modellerden çok farklı bir özellik ile birlikte geliyor. Yine 38 mm ve 42 mm boyutları ile birlikte geliyor. Dijital Crownbileşeni, modelin LTE kablosuz çipe sahip olduğunun fark edilmesini sağlıyor.

Apple Watch 3 ile birlikte yükselikölçere sahip. Tim Cook, elektronik SIM kullanıldığının altını çizdi. Apple Watch 3’ün kendi ekranı LTE görevi de yapmakta. Yani Apple Watch 3’de ki bulunan ekran anten görevi yapmakta. Apple Watch 2 ile aynı form faktörünü koruyor. Apple Watch 3, diğer Watch modellerine göre daha güçlü ve çift çekirdekli yeni W2 çipi yer alıyor Watch Series 3, selefine göre yüzde 70 daha hızlı.

Apple Watch Series 3, 15 Eylül’de ön siparişe sunulacak ve 22 Eylül 2017 tarihinde tüm dünyada satışa çıkacak.

Buğra Noyan899 Posts

<p>TeknoDiot.com’un kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Sanat Tarihi bölümü okumakta. Fotoğrafçılığa da meraklı. Diğer girişimi ise; voilente.com</p>

0 Yorum

  Yorum Yap

  Login

  Welcome! Login in to your account

  Remember meLost your password?

  Don't have account. Register

  Lost Password

  Register