Apple Watch 3 Tanıtıldı! İşte Tüm Detayları - TeknoDiot.com

Apple Watch 3 Tanıtıldı! İşte Tüm Detayları

Abone Ol 

Apple’ın yeni ürünlerini tanıttığı “Apple Special Event” ismindeki etkinlikte Apple Watch 3 modeli tanıtıldı. İşte Apple Watch 3 detayları.

takipçi satın al
takipçi satın al

Apple’ın yeni ürünlerini tanıttığı bu etkinlikte birden fazla ürün tanıttı. Apple Watch 3’de modeli tanıtıldı ve tüm detayları belli oldu. Apple Watch 3’ün tüm detayları haberimizde.

Apple Watch 3 Tanıtıldı! İşte Tüm Detayları

İşte Apple Watch 3’ün Detayları

Apple Watch 3, kablosuz LTE özelliğiyle önceki modellerden çok farklı bir özellik ile birlikte geliyor. Yine 38 mm ve 42 mm boyutları ile birlikte geliyor. Dijital Crownbileşeni, modelin LTE kablosuz çipe sahip olduğunun fark edilmesini sağlıyor.

Apple Watch 3 Tanıtıldı! İşte Tüm Detayları

Apple Watch 3 ile birlikte yükselikölçere sahip. Tim Cook, elektronik SIM kullanıldığının altını çizdi. Apple Watch 3’ün kendi ekranı LTE görevi de yapmakta. Yani Apple Watch 3’de ki bulunan ekran anten görevi yapmakta. Apple Watch 2 ile aynı form faktörünü koruyor. Apple Watch 3, diğer Watch modellerine göre daha güçlü ve çift çekirdekli yeni W2 çipi yer alıyor Watch Series 3, selefine göre yüzde 70 daha hızlı.

Apple Watch Series 3, 15 Eylül’de ön siparişe sunulacak ve 22 Eylül 2017 tarihinde tüm dünyada satışa çıkacak.

Göz atın:   Apple'dan Küçük iPhone Geliyor: iPhone XE

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL