TeknoDiot
     
     
     

Apple, Tim Cook’a Güvenlik Nedeniyle Özel Jet Tahsis Etti

Apple, Tim Cook'a Güvenlik Nedeniyle Özel Jet Tahsis Etti

Apple CEO’su Tim Cook’a, güvenliğini sağlamak amacıyla nedeni fark etmeksizin tüm işlerinde kullanabileceği bir özel uçak tahsis edildi.

Apple CEO’su Tim Cook, nereye giderse gitsin özel jetle uçmak zorunda. Yönetim kurulunun aldığı kararla birlikte, 2017’de ödül ve ödüllerden 102 milyon dolar kazanan Tim Cook‘a güvenlik nedeniyle özel bir jet tahsis etti.

https://teknodiot.com/playstation-plus-ocak-ayi-oyunlarini-acikladi-8511.html

Şirketten yapılan açıklamada güvenlik ve verimlilik vurgusu yapıldı. Yaptığı şirket seyahatleri dışındaki kişisel gezilerde ücret ödemeyecek ve bunu gezinti tazminatı olarak kullanacak. Apple, Tim Cook’un geçtiğimiz yılki seyahat masraflarının 93 bindolar olduğunu açıklamıştı.

Daha önce de Apple’ın kurucusu Stece Jobs‘a 100 milyon dolar değerinde bir özel jet tathsis edilmişti. Bu jeti Jobs’ın ölümünden sonra Apple Tasarım Direktörü Jony Ive satın almıştı.

Kaynak: TO

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Durmak Bilmiyor! Bu Hafta A101 ile Teknolojiye Doyacağız

Sefa Taşkıran

Huawei Enjoy 10 Plus Özellikleri Ortaya Çıktı

Buğra Noyan

Moto E6 Plus Geekbench’te Sızdı! Moto E6 Plus Özellikleri

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.