Apple Music Yeni Rekor Kırdı!
TeknoDiot.com
 
  

Apple Music Yeni Rekor Kırdı!

Apple Music Yeni Rekor Kırdı!

Spotify’ın en büyük rakibi olan Apple Music, yeni bir rekora daha imza attı. Apple’ın çevrimiçi müzik servisi Apple Music’in ücretli kullanıcı sayısı açıklandı.

Apple Music, Spotify‘a ücretli kullanıcı sayısı ile kafa tutuyor. Apple kullanıcılarının en çok tercih ettiği otomatikmen Apple Music oluyor. Google cephesi ise Google Play Music hizmetindeki kullanıcı sayısını henüz açıklamadı. Apple tarafında detaylar açıklandı.

[ilgiliicerik icerik_id=”13285″]

Apple Music Yeni Rekor Kırdı!

Apple Music’in 38 milyon ücretli kullanıcı sayısı bulunuyor. Peki, diğer platformlarda durum ne? Spotify‘ın 2017 yılı itibariyle 71milyon, Amazon Music Unlimited‘in 16 milyon ve Pandora‘nın 5.48 milyon abonesi yer alıyor. Bu detaylara bakıldığı zaman, 38 milyon abone sayısı Spotify‘ın neredeyse yarısı olarak görünebilir. Apple Music çok sonradan çıkmasına rağmen, Spotify’ın kullanıcısı sayısına oranla oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz. Apple Music’in sağlam adımlar attığının altını çizebiliriz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Spotify’da Yeni Trend: Nostalji

Buğra Noyan

Uludağ Üniversitesi Öğrencilerine Turkcell ile 5G’ye Yönelik Eğitim

Buğra Noyan

Ethereum Hızla Yükseliyor!

Adil Anıl Öktem

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.