Apple Music ve Spotify'a Yeni Rakip: YouTube Remix - TeknoDiot.com

Apple Music ve Spotify’a Yeni Rakip: YouTube Remix

Abone Ol 

Dünyanın en popüler müzik platformlarından birileri olan Spotify ve Apple Music gibi çevrimiçi yeni müzik platformu geliyor.

kullanıcılara sunduğu kampanyalar sayesinde her geçen gün kullanan sayısını arttırıyorlar. Bloomberg’in yayınladığı yeni bir rapora göre, son yıllarda gösterdiği gelişim ile adeta internetin hakimi haline gelen en popüler video platformu YouTube, yeni bir platforma adım atıyor.

https://teknodiot.com/pubg-col-haritasi-sizlerle-7298.html

YouTube Remix 2018’de Geliyor!

Apple Music ve Spotify'a Yeni Rakip: YouTube Remix

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

YouTube Remix gelecek yıl Mart ayında indirilmeye sunulacak ve bir çok kullanıcısı yer alacak gibi. YouTube’ın yeni müzik platformu YouTube Remix uygulaması, 2018 yılının Mart ayında kullanıcılara sunulacağı dile getiriliyor. Google, YouTube’un abonelerine en geniş arşivi sunabilmek için, üç büyük müzik yayıncısı ile görüştüğü iddia ediliyor. Bu üç büyük yayıncı ise şöyle, Sony Music Entertainment, Universal Music Group ve Warner Music Group ile gerçekleştiriliyor.

Ayrıca YouTube’da bazı müzik videolarında Vevo gibi bazı yayıncılar ile YouTube arasında uzun süredir bir ortak çalışması söz konusu. Ancak YouTube bu müzik platformuna giriş yapması için biraz geri kaldı gibi, geç kaldı diyebiliriz. Tabi Google’dan bahsediyoruz çok zorda olmayabilir. Apple Music’in tam 27 Milyon abonesi yer alırken rekabette birinci olan Spotify’ın ise tam 60 milyon kullanıcısı mevcut. YouTube Remix bu iki büyük platformla büyük bir rekabete gireceği kesin.

Göz atın:   Oculus ve Tidal, VR'da Konser Duyurdu

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu