Apple iPhone 8 Plus ve Samsung Galaxy Note 8 Hızlı Şarj Testinde

Bu yıla hem fiyatlarıyla hemde gelişen özellikleriyle damgasını vuran iki akıllı telefon: Samsung Galaxy Note 8 ve Apple iPhone 8 Plus!

Apple‘ın bu sene 3 yeni iPhone modeli ile tüketicilerin karşısında yerini aldı. Apple, iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modellerini tanıtmıştı. Samsung ise Galaxy Note 7’in sorunlarından dolayı başı baya sıkışmıştı. Sonra sağlam bir adım atarak iddialı olan Galaxy Note 8 ile karşımıza çıkmıştı.

:: Dünyanın En Hızlı 5 Akıllı Telefonu Açıklandı

:: Xiaomi’nin Akıllı Saati Türkiye’de Satışa Sunuldu!

iPhone 8 Plus ve Samsung Galaxy Note 8‘in hızlı şarj testti bir video da ayrıntılı bir şekilde test edildi. 2017 yılına damgasını basan her iki amiral geminin hızlı şarj performansları karşılaştırıldı. Apple’ın iPhone modellerinde şuana kadar hızlı şarj desteği yoktu. Ancak iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modellerinde hızlı şarj desteği sonunda sunmuştu.

:: Samsung Galaxy Note 8 vs Apple iPhone 8 Plus Kamera Karşılaştırması

Samsung’da uzun yıllardın bir kaç modeldir hızlı şarj özelliği yer alıyordu. Üstelik testin galibi farkını açık ara ortaya koyduğunu baştan söylemek lazım diye düşünüyorum. Hızlı şarj testine başlamadan önce her iki telefonun pili yüzde 1 seviyesine düşürülüyor. Ardından GPS, kablosuz internet, bluetooth kapatılıyor. iPhone 8 Plus ve Samsung Galaxy Note 8 aynı anda şarj olmaya başlıyor. Bizler de süreyi kronometre üzerinden takip edebiliyoruz. Lafı fazla uzatmadan sizleri test videosu ile baş başa bırakıyoruz.

Göz atın:   Logitech G’nin Yeni Yıldız Ürünleri Tanıtıldı
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu