«
Apple, iOS 11 Kullanım Oranlarını Yayınladı iOS Haberleri Teknoloji Haberleri Yazılım Haberleri

Apple’ın iPhone, iPad ve iPod gibi cihazlarda yer alan işletim sisteminin yeni sürümü iOS 11’in kullanım oranı Apple tarafından açıklandı.

Apple’ın resmi açıklamalarına bakacak olursak iOS 11 kullanım oranı netlik kazanmış durumda. Apple’ın yeni iOS sürümü iOS 11 işletim sistemi iOS cihazların yüzde 52’lik kısmında yer bulduğu gözüküyor. Bu açıklamaya bakıldığında ise Mixpanel tarafından sık sık güncellenerek paylaşılan yaklaşık yüzde 66’lık oranla önemli bir fark göze çarpıyor.

https://teknodiot.com/3-yilimiza-ozel-cekilis-4959.html

Apple, iOS 11 Kullanım Oranlarını Yayınladı iOS Haberleri Teknoloji Haberleri Yazılım Haberleri

Yeni nesil iPhone modellerine epeyce bir şeyler katmayı başaran iOS 11’in bazı bugları olsa da kullanıcılar yakın zamanda gönderilecek güncellemeler ile bu bugların sonlanacağından yana. Apple ürünlerini kullanan kullanıcılar şuanlık iOS 11’den memnun oldukları belirtiyorlar. iOS 11.1 güncellemesiyle yeni emojiler sunulurken, 3D Touch Uygulama Değiştirici de geri getirildi ve WPA2 yaması da dahil kritik güvenlik düzeltmeleri kullanıcılarla buluştu.

https://teknodiot.com/xbox-one-x-turkiyede-satisa-sunuldu-5560.html


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *