Apple İçin Bomba Gibi İddia! - TeknoDiot.com

Apple İçin Bomba Gibi İddia!

Abone Ol 

Apple tekrar telefon dünyasını sallayacak iddialarla gündemde. Dokunmadan kontrol edilebilir iPhone mu geliyor ?

takipçi satın al
takipçi satın al

Apple tekrar yenilik dedikodularıyla gündeme oturmayı başardı. Mobil dünyadaki rekabette öne geçmek için farklılaşma üzerinde çalışan Apple’ ın yeni planı kavisli ve dokunmadan kullanılabilen iPhonelar.

Peki Bu Özellik Nasıl Çalışacak ?

Bu özellik sayesinde kullanıcılar parmaklarını telefonların ekranına yaklaştırarak parmak hareketleriyle kontrol edebilecek. Samsung’un Air Gesture adını verdiği teknolojisini geliştirme üzerinde çalışan Apple’ ın en az iki yıl daha bu proje üzerinde çalışacağı iddia ediliyor.

Apple İçin Bomba Gibi İddia!

Eğer hayata geçerse 2020 de kullanıcılara sunulması beklenen bu teknolojiler için Apple’ın henüz tam karar vermediği ve henüz araştırma kısmında oldukları ve en büyük rakibi Samsung’dan farklılaşma çabasıyla üst ve alt kısımlardan içe doğru kavisli ekranlar geliştirme istediği de iddialar arasında.

Göz atın:   Huawei P20 Basın Görselleri ve Fiyatı Sızdı!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL