TeknoDiot
     
     
     

Apple CEO’su Tim Cook’tan Şok Eden Sosyal Medya Açıklaması!

Apple CEO'su Tim Cook'tan Şok Eden Sosyal Medya Açıklaması!

Tim Cook, sosyal medya şirketlerinin yol boyunca çok şey öğrendiğini söylüyor.

Tim Cook, dün akşam NBC Nightly News’de Lester Holt ile yaptığı röportajda, büyük sayının gruplar ve bireyleri hedefleyen reklamlar değil, yanlış bilgilendirme ve manipülasyon aracı olarak sosyal medyanın genel doğası olduğunu söyledi.

Tim Cook, Büyük sorunun yabancı hükümetlerin reklamları olduğuna inanmıyorum. dedi ve ekledi Daha büyük sorun şu ki bu araçlardan bazıları insanları bölmek, insanları manipüle etmek, düşüncelerini etkilemek için sahte haberler almak için geniş numaralara almak için kullanılmaktadır.

https://teknodiot.com/iste-tum-iphone-x-inceleme-videolari-4866.html

Geçtiğimiz birkaç ay içinde Rusya ile bağlantılı reklamcılığın hem Google aramasında hem de YouTubereklamlarında ve Facebook ve Twitter reklam platformlarında yaygın olduğu ortaya çıktı. Geçtiğimiz hafta, üç teknoloji şirketinin tamamından yeni raporların açıklanmasının ardından, bu reklamların önceden düşündüğümüzden daha fazla kullanıcıya ulaştığını biliyoruz.

TimCook, “sosyal medya şirketlerinin yol boyunca çok şey öğrendiğini söyledi ve muhtemelen bu duruşmalarda ayrıntılar hakkında daha fazla bilgi edineceğiz dedi. York şirketleri aynı değildir, tüm teknoloji şirketleri aynı değildir. Farklı değerlere, farklı ilkelere, farklı iş modellerine sahipler”

Kaynak: T.O

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Assassin’s Creed Valhalla Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

Buğra Noyan

Instagram Yeni Özelliğini Test Ediyor!

Buğra Noyan

Nokia 7.1 Android 10 Güncellemesi Yayınlandı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.