Apple Arcade Çıkış Tarihi ve Aylık Fiyatı Belli Oldu - TeknoDiot.com

Apple Arcade Çıkış Tarihi ve Aylık Fiyatı Belli Oldu

Abone Ol 

Apple, Arcade’ı yılın başlarında açıklandı. Ancak, Apple hizmetin ne zaman başlatılacağını veya ne kadara mal olacağını söylemeyi tercih etmemişti.

Ancak bugün Apple’ın iPhone etkinliğinde bu detaylar resmi olarak onaylandı. Hizmeti dört gözle bekleyen oyuncular, Apple Arcade’in 19 Eylül’de önümüzdeki hafta başlayacağını onayladığını öğrenmekten memnuniyet duyacaklar.

Apple ayrıca, müşterilerin aboneliğe başlamadan önce 1 aylık ücretsiz deneme süresine sahip olmasına rağmen, müşterilere ayda 4,99 dolar ödeyeceği fiyatı açıkladı.

Apple Arcade Çıkış Tarihi ve Aylık Fiyatı Belli Oldu

Bunu ilk kez öğreniyorsanız, Apple Arcade, ayda 4.99 dolar karşılığında premium oyun kataloğuna erişebilecekleri bir oyun abonelik hizmetidir. Bu oyunlar, reklamlarla veya oyun içi satın alımlarla gelmeyecek ve Apple’ın etkinliği sırasında, platformda oyunların başlayacağı Konami ve Capcom gibi birkaç büyük isim geliştiricisini sahneye çıkardılar.

Apple, Apple Arcade’in yüzün üzerinde markette piyasaya sürüleceğini iddia ediyor, bu nedenle 19 Eylül’de erişebilmeniz ve zamanla oyun kataloğuna ekleyebilmeleri için iyi bir şans var.

Apple Arcade Çıkış Tarihi ve Aylık Fiyatı Belli Oldu

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu