TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Oyun Haberleri » Apple Arcade Çıkış Tarihi ve Aylık Fiyatı Belli Oldu

Apple Arcade Çıkış Tarihi ve Aylık Fiyatı Belli Oldu

Apple Arcade Çıkış Tarihi ve Aylık Fiyatı Belli Oldu

Apple, Arcade’ı yılın başlarında açıklandı. Ancak, Apple hizmetin ne zaman başlatılacağını veya ne kadara mal olacağını söylemeyi tercih etmemişti.

Ancak bugün Apple’ın iPhone etkinliğinde bu detaylar resmi olarak onaylandı. Hizmeti dört gözle bekleyen oyuncular, Apple Arcade’in 19 Eylül’de önümüzdeki hafta başlayacağını onayladığını öğrenmekten memnuniyet duyacaklar.

Apple ayrıca, müşterilerin aboneliğe başlamadan önce 1 aylık ücretsiz deneme süresine sahip olmasına rağmen, müşterilere ayda 4,99 dolar ödeyeceği fiyatı açıkladı.

Apple Arcade Çıkış Tarihi ve Aylık Fiyatı Belli Oldu

Bunu ilk kez öğreniyorsanız, Apple Arcade, ayda 4.99 dolar karşılığında premium oyun kataloğuna erişebilecekleri bir oyun abonelik hizmetidir. Bu oyunlar, reklamlarla veya oyun içi satın alımlarla gelmeyecek ve Apple’ın etkinliği sırasında, platformda oyunların başlayacağı Konami ve Capcom gibi birkaç büyük isim geliştiricisini sahneye çıkardılar.

Apple, Apple Arcade’in yüzün üzerinde markette piyasaya sürüleceğini iddia ediyor, bu nedenle 19 Eylül’de erişebilmeniz ve zamanla oyun kataloğuna ekleyebilmeleri için iyi bir şans var.

Apple Arcade Çıkış Tarihi ve Aylık Fiyatı Belli Oldu

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Google’da 2019’da Neleri Aradık? (2019 Google Arama Trendleri)

Uğur Aydemir

Koronavirüs İçin Türk Kızılay ve TikTok İş Birlikteliği

Buğra Noyan

Honor 20 Pro Yılın Lifestyle Akıllı Telefonu Seçildi

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.