Apple AirPods Patladı! (Video)

Teknoloji devi olan Apple, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri ile birlikte 3.5mm kulaklık girişini kaldırmış durumda. Apple’ın kablosuz kulaklığı AirPods, patladı. AirPods’un patlama sonrasındaki hali oldukça ürkütücü.

Yeni iPhone cihazlarda da kulaklık girişi tamamen kaldırılmış ve diğer Apple kullanıcılarına alternatif AirPods adında kablosuz kulaklık piyasada yerini almış durumda. Apple W1 çipi sayesinde bağlantı ve pil tüketimi konusunda çığır açan AirPods, bugün çok ilginç bir olay ile gündeme geldi. St. Petersburg‘da bir Fitness salonunda çalışan Jason Colon, antrenman sırasında kullandığı AirPods’tan beyaz dumanların geldiğini daha sonra da kulaklığın patladığını açıkladı.

[ilgiliicerik icerik_id=”11552″]

J. Colon’un aktardığına göre; AirPods’tan beyaz dumanlar çıkmaya başladıktan sonra kulaklığı kulağından çıkarmış ve yardım çağırmak için dışarıya çıkmış. Colon, geri döndüğünde AirPods‘un eridiğini görmüş. Tabi ki AirPods kullanıcısı yara almadan bu olayı atlatmış durumda. İlk AirPods patlaması olabilir ancak Apple tarafından henüz bir açıklama yok.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı