Apple AirPods Patladı! (Video)

Apple AirPods Patladı! (Video)

Abone Ol 

Teknoloji devi olan Apple, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri ile birlikte 3.5mm kulaklık girişini kaldırmış durumda. Apple’ın kablosuz kulaklığı AirPods, patladı. AirPods’un patlama sonrasındaki hali oldukça ürkütücü.

takipçi satın al
takipçi satın al

Yeni iPhone cihazlarda da kulaklık girişi tamamen kaldırılmış ve diğer Apple kullanıcılarına alternatif AirPods adında kablosuz kulaklık piyasada yerini almış durumda. Apple W1 çipi sayesinde bağlantı ve pil tüketimi konusunda çığır açan AirPods, bugün çok ilginç bir olay ile gündeme geldi. St. Petersburg‘da bir Fitness salonunda çalışan Jason Colon, antrenman sırasında kullandığı AirPods’tan beyaz dumanların geldiğini daha sonra da kulaklığın patladığını açıkladı.

[ilgiliicerik icerik_id=”11552″]

J. Colon’un aktardığına göre; AirPods’tan beyaz dumanlar çıkmaya başladıktan sonra kulaklığı kulağından çıkarmış ve yardım çağırmak için dışarıya çıkmış. Colon, geri döndüğünde AirPods‘un eridiğini görmüş. Tabi ki AirPods kullanıcısı yara almadan bu olayı atlatmış durumda. İlk AirPods patlaması olabilir ancak Apple tarafından henüz bir açıklama yok.

Göz atın:   Vivo IQOO Neo 2 Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu