Apple AirPods Patladı! (Video)

Teknoloji devi olan Apple, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri ile birlikte 3.5mm kulaklık girişini kaldırmış durumda. Apple’ın kablosuz kulaklığı AirPods, patladı. AirPods’un patlama sonrasındaki hali oldukça ürkütücü.

Yeni iPhone cihazlarda da kulaklık girişi tamamen kaldırılmış ve diğer Apple kullanıcılarına alternatif AirPods adında kablosuz kulaklık piyasada yerini almış durumda. Apple W1 çipi sayesinde bağlantı ve pil tüketimi konusunda çığır açan AirPods, bugün çok ilginç bir olay ile gündeme geldi. St. Petersburg‘da bir Fitness salonunda çalışan Jason Colon, antrenman sırasında kullandığı AirPods’tan beyaz dumanların geldiğini daha sonra da kulaklığın patladığını açıkladı.

[ilgiliicerik icerik_id=”11552″]

J. Colon’un aktardığına göre; AirPods’tan beyaz dumanlar çıkmaya başladıktan sonra kulaklığı kulağından çıkarmış ve yardım çağırmak için dışarıya çıkmış. Colon, geri döndüğünde AirPods‘un eridiğini görmüş. Tabi ki AirPods kullanıcısı yara almadan bu olayı atlatmış durumda. İlk AirPods patlaması olabilir ancak Apple tarafından henüz bir açıklama yok.

Göz atın:   Huawei’den iPhone Sırası Bekleyenlere Trajikomik Komik Hediye!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu