Apple AirPods Patladı! (Video)
TeknoDiot.com
 
  

Apple AirPods Patladı! (Video)

Apple AirPods Patladı! (Video)

Teknoloji devi olan Apple, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri ile birlikte 3.5mm kulaklık girişini kaldırmış durumda. Apple’ın kablosuz kulaklığı AirPods, patladı. AirPods’un patlama sonrasındaki hali oldukça ürkütücü.

Yeni iPhone cihazlarda da kulaklık girişi tamamen kaldırılmış ve diğer Apple kullanıcılarına alternatif AirPods adında kablosuz kulaklık piyasada yerini almış durumda. Apple W1 çipi sayesinde bağlantı ve pil tüketimi konusunda çığır açan AirPods, bugün çok ilginç bir olay ile gündeme geldi. St. Petersburg‘da bir Fitness salonunda çalışan Jason Colon, antrenman sırasında kullandığı AirPods’tan beyaz dumanların geldiğini daha sonra da kulaklığın patladığını açıkladı.

[ilgiliicerik icerik_id=”11552″]

J. Colon’un aktardığına göre; AirPods’tan beyaz dumanlar çıkmaya başladıktan sonra kulaklığı kulağından çıkarmış ve yardım çağırmak için dışarıya çıkmış. Colon, geri döndüğünde AirPods‘un eridiğini görmüş. Tabi ki AirPods kullanıcısı yara almadan bu olayı atlatmış durumda. İlk AirPods patlaması olabilir ancak Apple tarafından henüz bir açıklama yok.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Galaxy S10e, S10 ve S10+ Modelleri Turkcell’de

Uğur Aydemir

Xiaomi Mi A2 Kullanıcıları Android 10 Güncellemesi Alıyor!

Yusuf Karcılar

LG Q7 ile Güney Kore Tatili Kazan!

Buğra Noyan

1 yorum

Avatar
Muhammed Ali Sevinik 14 Şubat 2018 at 07:27

Müthiş ?

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.