Apple'ın Tüm iPhone Modelleri Karşı Karşıya! - TeknoDiot.com

Apple’ın Tüm iPhone Modelleri Karşı Karşıya!

Abone Ol 

Apple, dünyaya ilk iPhone modelini tanıtmasının üstünden tam on sene geçti. Zaten 10. yıla özel iPhone X modelini duyurmuştu.

takipçi satın al
takipçi satın al

Apple markası insanlar tarafından çok çok sevildi. Tam on yıl geçti peki bu süreçte iPhone modelleri bir çok değişikliğe gitti. Tasarım ve özellik anlamında ancak en çok tasarım konusunda kullanıcılardan hem olumlu hemde olumsuz eleştiri aldılar.

Bu süreçte Apple’ın gözdesi olan iPhone değişti ve gelişti. EverythingApplePro YouTube kanalı Bir video yayınladı ve videoda orijinal iPhone’dan yakın zamanda satışa çıkan iPhone 8 Plus’a kadar tüm modeller yer alıyor.

:: iPhone X, Almanya ve Amerika’da Fiyatı Ne Kadar?

:: iPhone X’in Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

:: iPhone X Stokları Sınırlı Olabilir!

Tahmin edebileceğiniz üzere ilk açılan cihazlar iPhone 8 ve iPhone 8 Plus oluyor. En son açılan ise cihaz ise iPhone 4S. Ardından benchmark uygulamaları kullanıyor. Diğer şeylerin detaylarını vermeden sizleri video ile baş başa bırakıyoruz.

Göz atın:   Apple Ekim Ayında macOS Catalina'yı Yayınlayacak

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu