TeknoDiot
     
     
     

Apple’ın Ortağı Wozniak’dan: iPhone X Kullanmak İstemiyorum!

Apple'ın Ortağı Wozniak'dan: iPhone X Kullanmak İstemiyorum!

Apple’ın yeni akıllı telefonu iPhone X modeli fiyat ve tasarım anlamında epeyce konuşulmuştu. 

Steve Wozniak kimdir ondan bahsedelim biraz. Asıl simi Stephen Gary Wozniak, ABD doğumlu bilgisayar mühendisidir. Polonya kökenli bir ailedendir. Steve Jobs‘la birlikte Apple Bilgisayar şirketini kurmuştur ve halen Apple’ın ortaklarından bir tanesi.

Apple'ın Ortağı Wozniak'dan: iPhone X Kullanmak İstemiyorum!

:: Ucuz iPhone X Geliyor!

:: iPhone X’in Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

bugüne kadar hem iPhone modelleriyle hem de diğer teknolojik cihazlarla ilgili yaptığı dobra yorumlarla teknoloji gündeminde epeyce yer almıştı. Apple’ın ortaklarından da olsa her yeni çıkan iPhone modelini Apple Store‘lara giderek sıra bekleyip almayı tercih eden kişi. Ancak Steve Woznia, bu sefer iPhone X için bunu yapmayacağını açıkladı.

Steve Wozniak‘ın yaptığı bir açıklamada iPhone 8 ile mutlu olduğunu ve ilk kez yeni bir iPhone’u çıkış gününde almayacağını açıkladı. Ancak karısının ilk gün iPhone X alacağını söyleyen ortak kurucu, aslında bu sayede cihaza çok da uzak kalmayacak. iPhone X modeli şuana kadar Apple’ın en pahalı çıkardığı iPhone modeli olduğununda altını çizelim.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


The Sinking City Ertelendi!

Buğra Noyan

iQOO 3 Teknik Özellikleri Sızdırıldı!

Hüseyin Ceylan

Sony’nin Başı Dertte!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.