Apple’ın Ortağı Wozniak’dan: iPhone X Kullanmak İstemiyorum!

Apple’ın yeni akıllı telefonu iPhone X modeli fiyat ve tasarım anlamında epeyce konuşulmuştu. 

Steve Wozniak kimdir ondan bahsedelim biraz. Asıl simi Stephen Gary Wozniak, ABD doğumlu bilgisayar mühendisidir. Polonya kökenli bir ailedendir. Steve Jobs‘la birlikte Apple Bilgisayar şirketini kurmuştur ve halen Apple’ın ortaklarından bir tanesi.

Apple'ın Ortağı Wozniak'dan: iPhone X Kullanmak İstemiyorum!

:: Ucuz iPhone X Geliyor!

:: iPhone X’in Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

bugüne kadar hem iPhone modelleriyle hem de diğer teknolojik cihazlarla ilgili yaptığı dobra yorumlarla teknoloji gündeminde epeyce yer almıştı. Apple’ın ortaklarından da olsa her yeni çıkan iPhone modelini Apple Store‘lara giderek sıra bekleyip almayı tercih eden kişi. Ancak Steve Woznia, bu sefer iPhone X için bunu yapmayacağını açıkladı.

Steve Wozniak‘ın yaptığı bir açıklamada iPhone 8 ile mutlu olduğunu ve ilk kez yeni bir iPhone’u çıkış gününde almayacağını açıkladı. Ancak karısının ilk gün iPhone X alacağını söyleyen ortak kurucu, aslında bu sayede cihaza çok da uzak kalmayacak. iPhone X modeli şuana kadar Apple’ın en pahalı çıkardığı iPhone modeli olduğununda altını çizelim.

Göz atın:   Mac Bilgisayarlarda Face ID İçin Patent Verildi!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu