Animoji, Bütün Akıllı Telefonlarda Kullanılabiliyor Durumda!

Apple’ın yeni iPhone modeli iPhone X modeli ile birlikte FaceID özelliğiyle birlikte gelen Animoji özelliğini diğer telefonlarda da kullanabilirsiniz.

Apple’ın iPhone X‘a özel olarak sunduğu Animoji, bazı uygulamalar sayesinde bütün akıllı telefonlarda kullanılabilir durumda. Emoji olayını farklı bir boyuta taşıyan Apple’ın iPhone X ile birlikte gelen Animoji özelliği diğer akıllı telefonlarda da kullanılabilir durumda.

https://teknodiot.com/appledan-iphone-x-icin-turkce-reklam-5981.html

Animoji özelliği her gün her zaman kullanılacak bir özellik değil ancak iPhone X kullanıcıları için özel bir özellik.  Özelliği kullanmak için iPhone X sahibi olmanız gerekmiyor. Hem iOS hem de Android platformu için hazırlanan Supermoji uygulaması ile iPhone X’un bu eğlenceli özelliğini kullanmak mümkün. iPhone X’in Animoji özelliğini akıllı telefonunuzda kullanmak isterseniz. Supermoji uygulamasını iOS cihaza indirmek için tıklayın eğer Android cihazda kullanmak isterseniz tıklayın.

Animoji, Bütün Akıllı Telefonlarda Kullanılabiliyor Durumda!

Göz atın:   Bu iPhone X Kılıfı 4.500 TL
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu