Animoji, Bütün Akıllı Telefonlarda Kullanılabiliyor Durumda!

Apple’ın yeni iPhone modeli iPhone X modeli ile birlikte FaceID özelliğiyle birlikte gelen Animoji özelliğini diğer telefonlarda da kullanabilirsiniz.

Apple’ın iPhone X‘a özel olarak sunduğu Animoji, bazı uygulamalar sayesinde bütün akıllı telefonlarda kullanılabilir durumda. Emoji olayını farklı bir boyuta taşıyan Apple’ın iPhone X ile birlikte gelen Animoji özelliği diğer akıllı telefonlarda da kullanılabilir durumda.

https://teknodiot.com/appledan-iphone-x-icin-turkce-reklam-5981.html

Animoji özelliği her gün her zaman kullanılacak bir özellik değil ancak iPhone X kullanıcıları için özel bir özellik.  Özelliği kullanmak için iPhone X sahibi olmanız gerekmiyor. Hem iOS hem de Android platformu için hazırlanan Supermoji uygulaması ile iPhone X’un bu eğlenceli özelliğini kullanmak mümkün. iPhone X’in Animoji özelliğini akıllı telefonunuzda kullanmak isterseniz. Supermoji uygulamasını iOS cihaza indirmek için tıklayın eğer Android cihazda kullanmak isterseniz tıklayın.

Animoji, Bütün Akıllı Telefonlarda Kullanılabiliyor Durumda! Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı