TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Teknoloji Haberleri » Android ve iOS İçin Microsoft Edge Duyuruldu!

Android ve iOS İçin Microsoft Edge Duyuruldu!

Android ve iOS İçin Microsoft Edge Duyuruldu!

Microsoft’un Windows 10 işletim sistemi ile hayatımıza giren Microsoft Edge tarayısı mobil için duyuruldu.

Sizlere dün burada yer alan haberde Microsoft Edge tarayıcısının mobile platforma gelmesi çok yakın demiştik. Dün paylaşılan habere şuradan ulaşabilirsiniz. Microsoft Edge Windows 10 ile birlikte hayatımıza girmişti.

:: PlayStation Oyunları %70’e Varan İndirimde!

:: Ünlü İsimler Nokia 8 İçin Kapıştı!

Android ve iOS İçin Microsoft Edge Duyuruldu!

Microsoft bu sayede Internet Explorer yerine kullanım için kullanıcılara sunmuştu. Microsoft ise tazecik tarayıcısı Microsoft Edge’in iOS ve Android sürümlerini duyurdu. Microsoft Edge‘i artık mobil üzerinden de kullanılabilecek. Microsoft Edge dün yapılan etkinlikte resmi olarak iOS ve Android sürümlerinin duyurmuş oldu. Ancak şuanda iOS kullanıcılarına indirmeye açık olan Microsoft Edge tarayıcısı yakın zamanda yani önümüzde ki hafta Android platformunda da gelecek. Windows 10 sürümüyle benzer özelliklere sahip olduğunun altını çizmek lazım.

Microsoft Edge‘in iOS ve Android sürümlerinde okuma listesi, yeni sekme sayfası, okuma hörünümü gibi özellikler yer alıyor. Şuanda sadece İngilizce dil desteği var. Ancak şuanda beta aşamasında ve daha çok güncelleme gelecektir. Microsoft Edge’in mobil sürümü test etmek içinse buraya tıklayarak önizleme sürümü için kayıt yaptırabilirsiniz.

Android ve iOS İçin Microsoft Edge Duyuruldu!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


League of Legends Taktik (Teamfight Tactics) Savaşları 10.6 Yama Notları

Uğur Aydemir

YouTube Değişiyor!

Buğra Noyan

Motorola One Hyper Tanıtıldı! Motorola One Hyper Özellikleri Neler?

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.