Android ve iOS İçin Microsoft Edge Duyuruldu! - TeknoDiot.com

Android ve iOS İçin Microsoft Edge Duyuruldu!

Abone Ol 

Microsoft’un Windows 10 işletim sistemi ile hayatımıza giren Microsoft Edge tarayısı mobil için duyuruldu.

takipçi satın al
takipçi satın al

Sizlere dün burada yer alan haberde Microsoft Edge tarayıcısının mobile platforma gelmesi çok yakın demiştik. Dün paylaşılan habere şuradan ulaşabilirsiniz. Microsoft Edge Windows 10 ile birlikte hayatımıza girmişti.

:: PlayStation Oyunları %70’e Varan İndirimde!

:: Ünlü İsimler Nokia 8 İçin Kapıştı!

Android ve iOS İçin Microsoft Edge Duyuruldu!

Microsoft bu sayede Internet Explorer yerine kullanım için kullanıcılara sunmuştu. Microsoft ise tazecik tarayıcısı Microsoft Edge’in iOS ve Android sürümlerini duyurdu. Microsoft Edge‘i artık mobil üzerinden de kullanılabilecek. Microsoft Edge dün yapılan etkinlikte resmi olarak iOS ve Android sürümlerinin duyurmuş oldu. Ancak şuanda iOS kullanıcılarına indirmeye açık olan Microsoft Edge tarayıcısı yakın zamanda yani önümüzde ki hafta Android platformunda da gelecek. Windows 10 sürümüyle benzer özelliklere sahip olduğunun altını çizmek lazım.

Microsoft Edge‘in iOS ve Android sürümlerinde okuma listesi, yeni sekme sayfası, okuma hörünümü gibi özellikler yer alıyor. Şuanda sadece İngilizce dil desteği var. Ancak şuanda beta aşamasında ve daha çok güncelleme gelecektir. Microsoft Edge’in mobil sürümü test etmek içinse buraya tıklayarak önizleme sürümü için kayıt yaptırabilirsiniz.

Android ve iOS İçin Microsoft Edge Duyuruldu!

Göz atın:   Microsoft, SolarWinds Saldırganlarının Eriştiği Kaynak Kodunu Açıkladı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu