TeknoDiot.com
   
   

Android Telefonunuzun Ekranını PC’ye Yansıtarak Kullanın (REHBER)

Android Telefonunuzun Ekranını PC'ye Yansıtarak Kullanın (REHBER)

Android’li cihazınızın ekranını PC’niz üzerinden kullanmanın kolay yolunu açıklıyoruz. İşte izlenecek detaylar ve yollar.

Bir çok Android kullanıcı bir çok saatini PC başında geçiriyor olabilir. Android telefonunuzda oyunlarınız, belgeleriniz ve benzeri şeyleri PC başında tek ekranda hepsini hem PC’de ki işinizi hemde Android telefonunuzda ki işi halletmek kolay olacaktır artık. Bu rehberde sizlere AirDroid uygulamasından bahsedeceğim.

AirDroid gibi bir çok uygulama var ancak diğer benzer uygulamalar kablolu şekilde Android telefonunuzun ekranını PC’nize aktarmakta ancak bu tür uygulamalar gerçekten çok kullanışlı oluyor. Gelelim nasıl kullanacağımıza.

1. Adım

İlk olarak AirDroid uygulamasını hem Android telefonunuza hemde PC’nize indirmeniz lazım. Android için tıklayın. PC için tıklayın. İndirdikten sonra hesap açmanız gerekiyor. O işlemler kolay olduğu için o adımları atladım. Hemen şimdi PC’ye ve telefonunuza kurduktan sonra uygulamayı açın. Oluşturduğunuz hesabı hem PC’de hemde Android telefonunuzda ki AirDroid uygulamasında oturum açın. Oturum açtıktan sonra işaretli olan kısıma tıklıyoruz.

Android Telefonunuzun Ekranını PC'ye Yansıtarak Kullanın (REHBER)


2. Adım

Daha sonra tıkladığımız kısım bir sayfa açılıyor eğer siz Android telefonunuzu PC’nizde de ekranını kullanmak isterseniz aşağıda ki kısımda odluğu gibi açılan bölümden kırmızı işaretli kısıma tıklıyoruz.

Android Telefonunuzun Ekranını PC'ye Yansıtarak Kullanın (REHBER)


3. Adım

Telefonunuzla iletişim kurduktan sonra bağlanacaktır. Sorularınız varsa yorum kısmından bizlere sorularınızı iletebilirsiniz.

Android Telefonunuzun Ekranını PC'ye Yansıtarak Kullanın (REHBER)

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


1 yorum

Avatar
Muhammed Ali Sevinik 16 Şubat 2018 at 17:34

?

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.