Android Telefonunuzu iPhone X’e Dönüştürün

Apple’ın yeni akıllı telefonu iPhone X’in tasarım olarak çok dikkat çekmişti. iPhone X sizde büyük bir hayranlık uyandırıyor olabilir.

Apple‘ın yeni iPhone modeli iPhone X‘in ön tasarımı oldukça konuşulmuştu. iPhone X ve ekranın üzerindeki “çentikten” etkilenen bir uygulama geliştiricisi “iPhone’a dönüştüren” bir uygulama yayınladı.

:: iPhone 8, Ülkemizde Bazı Yerlerde Ön Siparişe Açıldı

:: 50.000 TL’lik PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Point Blank Turnuvası Başlıyor!

:: QR Kodu Nasıl Oluşturulur?

Uygulamaya baktığımızda pekte öyle ilgi çekici değil bence. Ancak denemenizi öneririm. Android 5.0 ve üzerinde çalışan ücretsiz uygulama, telefonunuzu Essential’ın PH-1 telefonuna (PH-1’in de üstünde benzer bir çentik var) veya iPhone X‘a dönüştürme işlevleri sunuyor. Yayınlanan bu uygulamanın ismi Smartphone upgrader 2017, uygulamayı denemek istiyorsanız Android telefonunuza buradan indirip kullanabilirsiniz.

Android Telefonunuzu iPhone X'e Dönüştürün Akıllı Telefon Haberleri Android Haberleri Teknoloji Haberleri Yazılım Haberleri


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı