Android Telefonunuzu iPhone X'e Dönüştürün - TeknoDiot.com

Android Telefonunuzu iPhone X’e Dönüştürün

Abone Ol 

Apple’ın yeni akıllı telefonu iPhone X’in tasarım olarak çok dikkat çekmişti. iPhone X sizde büyük bir hayranlık uyandırıyor olabilir.

Apple‘ın yeni iPhone modeli iPhone X‘in ön tasarımı oldukça konuşulmuştu. iPhone X ve ekranın üzerindeki “çentikten” etkilenen bir uygulama geliştiricisi “iPhone’a dönüştüren” bir uygulama yayınladı.

:: iPhone 8, Ülkemizde Bazı Yerlerde Ön Siparişe Açıldı

:: 50.000 TL’lik PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Point Blank Turnuvası Başlıyor!

:: QR Kodu Nasıl Oluşturulur?

Uygulamaya baktığımızda pekte öyle ilgi çekici değil bence. Ancak denemenizi öneririm. Android 5.0 ve üzerinde çalışan ücretsiz uygulama, telefonunuzu Essential’ın PH-1 telefonuna (PH-1’in de üstünde benzer bir çentik var) veya iPhone X‘a dönüştürme işlevleri sunuyor. Yayınlanan bu uygulamanın ismi Smartphone upgrader 2017, uygulamayı denemek istiyorsanız Android telefonunuza buradan indirip kullanabilirsiniz.

Android Telefonunuzu iPhone X'e Dönüştürün

Göz atın:   Apple Watch El Yıkama Zamanlayıcısı Nasıl Etkinleştirilir, Kullanılır ve Devre Dışı Bırakılır?

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Başa dön tuşu