TeknoDiot.com
   
     

Android Oreo Hangi Samsung Telefonlara Gelecek?

Android Oreo Hangi Samsung Telefonlara Gelecek? Akıllı Telefon Haberleri Android Haberleri Samsung Haberleri Teknoloji Haberleri Yazılım Haberleri

Android’in en son sürümü olan Android Oreo 8.0’ı alacak Samsung modelli akıllı telefonlar belli oldu! İşte detaylar.

Samsung hangi cihazlarının Android Oreo alacağını söylemeyen markalar arasında yer almakta fakat amiral gemisi telefonlarının android güncelleme desteği 2 yıl kadar bir süre oluyor.

Galaxy S6 ve tüm çeşitleri Samsung‘un bilgileri tam olarak onaylamasa da Android 8.0 olan Android Oreo güncellemesi almaları gerektiği düşünülüyor. Çin’in Weibo sosyal ağında ortaya çıkan Android 8.0 Oreo güncellemesini alıcak olan Samsung telefonlarının listesi yeniden ortaya çıktı  fakat gerçekliği hakkında net olamayız.

Galaxy Note 5, Galaxy Note 8, Galaxy S8, Galaxy S8 Plus, Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Edge Plus, 2017 Galaxy A serisi serisinin çoğunu içeren çok sayıda telefonu içerecek kadar büyük bir kapsamaya sahip gibi duruyor listede daha yayınlanmamış olan Samsung’un 2018 Telefon modellerinin ismide duruyor gibi (Galaxy A3,Galaxy A5 ve Galaxy A7) Lansmanda Android Nougat ile gelecek fakat daha ileri bir tarihte Oreo ile buluşacaklardır.

İşte Android Oreo Alacak Modellerin Tam Listesi!

Android Oreo Hangi Samsung Telefonlara Gelecek? Akıllı Telefon Haberleri Android Haberleri Samsung Haberleri Teknoloji Haberleri Yazılım Haberleri