«
Android Oreo Alacak General Mobile Modelleri Belli Oldu! Akıllı Telefon Haberleri Android Haberleri Teknoloji Haberleri Yazılım Haberleri

Türkiye’de Google’ın Android One projesi ile tekrar giriş yapan General Mobile, Android Oreo alacak modellerini tarih vererek açıkladı. 

General Mobile, dün Facebook hesabından Android 8.0 Oreo güncellemesini alacak modellerini duyurdu. Android Oreo alacak General Mobile modellerinin yanı sıra bu açıklanan modellere ne zaman Android Oreo hangi tarihte geleceğininde notunu düştü. GM 6, GM 6d, GM 5 Plus, GM 5 Plus d, GM 5 ve GM 5 d modelleri Android Oreo güncellemesini 2017’nin sonundan itibaren almaya başlayacak.

Diğer modeller ise General Mobile GM 6 ve GM 6d Aralık 2017, GM 5 Plus ve GM 5 Plus d Şubat ve GM 5 ve GM 5 d modeli Nisan ayında Android Oreo güncellemelerine kavuşacak modeller. General Mobile, test sürecinde çıkabilecek olumsuzluklardan dolayı bu tarihlerin değişebileceğinin de altını çiziyor.

https://teknodiot.com/android-oreo-guncellemesi-alacak-huawei-modelleri-4668.html

Android Oreo Alacak General Mobile Modelleri Belli Oldu! Akıllı Telefon Haberleri Android Haberleri Teknoloji Haberleri Yazılım Haberleri

https://teknodiot.com/android-oreo-guncellemesi-alacak-lg-modelleri-4672.html

https://teknodiot.com/android-oreo-guncellemesi-alacak-sony-modelleri-4685.html


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *