Android Dünyasının Beklenen Oyunu Football Revolution 2018 Ne Zaman Çıkacak? - TeknoDiot.com

Android Dünyasının Beklenen Oyunu Football Revolution 2018 Ne Zaman Çıkacak?

Abone Ol 

Android futbol oyunları arasına yeni katılacak olan Football Revolution 2018’in çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Futbol severler tarafından sabırsızlıkla beklenen Football Revolution 2018, Android ve İOS platformu için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Henüz çıkış tarihi belli olmayan Football Revolution 2018 için oyun severler Google Play üzerinden ön kayıt yaptırabilirler.

Bilgisayar ve konsol oyunlarında olduğu gibi mobil oyun platformunda da firmalar artık gerçekçiliği esas alıyorlar. Gerçeğe yakın oyunlar kullanıcıları gerçek bir dünyaya götürüyor ve eğlenmelerini sağlıyor. Android spor oyunlarının arasına yeni katılacak olan Football Revolution 2018, oyun severlere gerçek bir futbol simülasyonu sunuyor.

Oyun içerisinde resmi olan 20.000’den fazla gerçek futbolcu bulunuyor. Futbolcular aksiyon yakalama teknolojisi ile futbolcuların birebir kopya davranışlarına hakimlerdir.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

iDreamSky tarafından geliştirilen Football Revolution 2018, oldukça geniş bütçeli bir android spor oyunudur. Üst düzey grafiklere sahip olan Football Revolution 2018, oyun severleri mücadele dolu bir dünya içerisinde aksiyon ve gerilim dolu anlar yaşatacak. Kusursuz görüntü kalitesine sahip olan oyun gerçek dünya da olduğu gibi akrobatik hareketler ile gol atmaya kadar oyun severlere imkan tanıyor.

Oyun içerisinde dilerseniz sıfırdan takımınızı oluşturabilir, dilerseniz de mevcut olan takımları seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Transfer sezonu açıldığında takımınıza yeni oyuncular satın alarak daha güçlü hale gelebilirsiniz. Takımınızın alt yapı tesislerini geliştirebilir ve sıfırdan yeni bir stadyum inşasına başlayabilirsiniz. Oyunun ne zaman çıkacağı henüz belirtilmiş değil.

Dilerseniz Football Revolution 2018’e buradan ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Kaynak
Göz atın:   ASUS, Yeni Mesh WiFi Sistemi ZenWiFi’ı Duyurdu!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu