Amazon, Türkiye’ye Ne Zaman Gelecek?

Amerikan Alışveriş devi Amazon‘un Türkiye’ye geleceği uzun zamandır konuşulmaktaydı. Ülkemizde ki E-Ticaret sektöründe iyi bir rekabete yol açacağı kesin. Peki Amazon ne zaman Türkiye’de faaliyetlerine başlayacak?

Amazon’un Türkiye pazarına giriş yapacağı söyleniyordu. Hatta bu söylentiler resmi kaynaklardan gelen bilgiler ile doğrulanmıştı. Söylentilere göre Amazon, Mart ayında Türkiye’de satışlarına başlayacaktı. Ayrıca sadece E-Ticaretle yetinmeyerek Türkiye içinde lojistik şirketi bile kuracaktı. Bazı sızdırılan bilgilere göre Amazon şirketi, 2018’in sonlarına doğru Türkiye’de faaliyet göstereceği yönünde.

Amazon, Türkiye'ye Ne Zaman Gelecek?

[ilgiliicerik icerik_id=”1340″]

İstanbul‘un merkezinde yaklaşık olarak 5 bin metre kare büyüklüğünde bir yer arıyor. Ayrıca bu alan konum olarak Şişli veya Maslak düşünülmekte. Amazon’un bu işlemleri tamamlaması 2018’in sonlarına doğru anca bitecek. Tahminlere göre; Amazon resmi olarak 2019’un ilk ışıklarında hizmet vermeye başlayacak.

Göz atın:   Bip Web Giriş Nasıl Yapılır?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu