«
Amazon, Artık Türkiye'de Yerini Hazırlıyor! e-Ticaret Haberleri İnternet Haberleri Sektörel Haberler Teknoloji Haberleri

Dünyanın en büyük elektronik alışveriş platformu olan Amazon.com Türkiye operasyonu da yer alacak.

Dünyada ve ülkemizde e-ticaretin önemli bir yer edindiği zamanlardayız ve ülkemizde de Amazon artık yer alması bekleniyor. İşte Amazon’un Türkiye hamlesinin detayları!

Amazon, ülkemizden aldığı on binlerce sipariş sonrasında geçtiğimiz yıl Türkiye hizmetlerini Almanya üzerinden yürüteceğini ve binlerce üründe ücretsiz kargo imkanı sunulacağını açıklayarak önemli bir adımda bulunmuştu. Türkiye’de faaliyet göstermek isteyen ve yurtdışı alışverişleri için vergi sınırının 30 Euro’ya düşürülmesi sonrasında çalışmalarına hız veren Amazon’un, ilk resmi adımı attığı iddia ediliyor.

Son olarak Amazon, Türkiye’de Amazon Turkey Services Yönetim ve Destek Hizmetleri Limited Şirketi isimli şirketi kurdu. Bu şirket ismi ile ülkemizde hizmet verecek. İstanbul Beşiktaş’ta ofisi ayarlamış.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *