Amazon, Artık Türkiye'de Yerini Hazırlıyor! - TeknoDiot.com

Amazon, Artık Türkiye’de Yerini Hazırlıyor!

Abone Ol 

Dünyanın en büyük elektronik alışveriş platformu olan Amazon.com Türkiye operasyonu da yer alacak.

takipçi satın al
takipçi satın al

Dünyada ve ülkemizde e-ticaretin önemli bir yer edindiği zamanlardayız ve ülkemizde de Amazon artık yer alması bekleniyor. İşte Amazon’un Türkiye hamlesinin detayları!

Amazon, ülkemizden aldığı on binlerce sipariş sonrasında geçtiğimiz yıl Türkiye hizmetlerini Almanya üzerinden yürüteceğini ve binlerce üründe ücretsiz kargo imkanı sunulacağını açıklayarak önemli bir adımda bulunmuştu. Türkiye’de faaliyet göstermek isteyen ve yurtdışı alışverişleri için vergi sınırının 30 Euro’ya düşürülmesi sonrasında çalışmalarına hız veren Amazon’un, ilk resmi adımı attığı iddia ediliyor.

Son olarak Amazon, Türkiye’de Amazon Turkey Services Yönetim ve Destek Hizmetleri Limited Şirketi isimli şirketi kurdu. Bu şirket ismi ile ülkemizde hizmet verecek. İstanbul Beşiktaş’ta ofisi ayarlamış.

Göz atın:   Hangi Samsung Modelleri Android Q Güncellemesi Alacak?

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu