Alotnote: Online Not Defteri Uygulaması

Alotnote: Online Not Defteri Uygulaması

Abone Ol 

Alotnote, Çelik Yazılım tarafından geliştirilmiş bir online not defteri uygulamasıdır. Rakiplerine göre çok daha hızlı ve basit bir kullanıma sahip olmasıyla birlikte ekstra özellikleri de vardır.

Sitenin anasayfasına girdiğinizde karşınıza iki farklı seçenek çıkıyor. İsterseniz üye olmadan hızlı bir şekilde not paylaşabilirsiniz ama eğer üye olursanız, ki bizim tavsiyemiz üye olmanız yönünde. Birçok özellikten faydalanabiliyorsunuz.

Uzun zaman önce eklediğiniz bir notu bile tekrardan güncelleyebilirsiniz veya silebilirsiniz. İsterseniz oluşturduğunuz notu direk olarak yazdırabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz notlarınızı “Önemli” olarak işaretleyebilir ve sonrasında direk olarak Önemli Notlar bölümünden o nota ulaşabilirsiniz. Notlarınızı fotoğraflar ve videolar ekleyerek canlandırabilirsiniz. Oluşturduğunuz notları her yerde paylaşabilirsiniz ve insanların sizin notlarınızı okumasını sağlayabilirsiniz. Dilediğiniz sosyal medya sitesinde paylaşabilirsiniz. İsterseniz notunuzu bir yerde paylaştıktan sonra bile gözükmesini istemiyorsanız, notunuzu gizleyebilirsiniz. Ayrıca notu oluşturduğunuz tarihi, en son güncellediğiniz tarihi görebilirsiniz. Üyelerine sunduğu daha bir çok özelliğin yanında en önemli olanı ise tamamen ücretsiz olması!

Bu kadar özelliğin yanında Alotnote geliştiricileri birçok özelliğinde yakın zaman içerisinde geleceğini duyurdu. Gelecek özellikler arasında notları dosya ekleyebilme, notu direk olarak e-posta ile gönderebilme ve sitedeki üyeler arasında grup oluşturup birlikte belirli notları görebilme ve yönetebilme gibi özelliklerde getirilecek.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Alotnote, bir girişimden daha çok insanlarında kullanımına sunulmuş ücretsiz bir servis gibi. Böyle olduğu içinde rakiplerinden birkaç adım önde oluyor. Alotnote’u denemek isteyenler buradan ulaşabilirler.

Göz atın:   Eba Öğrenci Girişi Nasıl Yapılır?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu