Ali Koç: Dünya Kulüplerinin Yer Alacağı eSpor Ligi Kurulmak Üzere

Ali Koç: Dünya Kulüplerinin Yer Alacağı eSpor Ligi Kurulmak Üzere

Abone Ol 

Fenerbahçe Spor Kulübü‘nün başkan adaylarından Ali Koç, yaptığı bir toplantıda 1907 Fenerbahçe Espor‘un geleceğinden de bahsetti.

takipçi satın al
takipçi satın al

Playerbros‘un haberine göre şu anda 1907 Fenerbahçe Derneği‘ne bağlı olarak faaliyetini sürdüren 1907 Fenerbahçe Espor’un, başkan seçildiği takdirde Fenerbahçe Spor Kulübüne taşıyacağını belirten Ali Koç, şu açıklamayı yaptı:

Ali Koç: Dünya kulüplerinin yer alacağı eSpor ligi kurulacak

Ali Koç: Dünya Kulüplerinin Yer Alacağı eSpor Ligi Kurulmak Üzere

Barcelona’da yatırımcılarla görüştük. Futbol kulüpleri de bu sektöre girmek istiyor. Fakat futbol takımları rastgele mesela Samsun’un bir takımıyla oynamak istemiyor. Bu sektöre giren futbol kulüplerinin oynadıkları ligler ve karşılaştığı takımların çoğu ya özel girişimler ya da şirketlerin yapılanması. Sadece ve sadece futbol kulüplerine has gerçekleşecek olan bir lig kurulmak üzere. Fenerbahçe olarak bir şekilde o lige girmemiz lazım. Espor’da çok büyük bir gelecek var.”

[ilgiliicerik icerik_id=”11951″]

Avrupa ve Dünya genelinde kurulacak olan bu ligde Dünya devi kulüplerin yer alacağı belirtilmekte. Fenerbahçe‘nin de bu sektöre hızlı ve aktif bir şekilde girmesi gerektiğini söyleyen Ali Koç, eSpor’da büyük bir gelecek görüyor. Bakalım, Ali Koç başkan seçildiği takdirde eSpor’da nasıl değişiklikler yapacak?

Kaynak: PB

Göz atın:   Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (21 Ocak - 24 Ocak)

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL