TeknoDiot
     
     
     

Adobe Photoshop CC İçin Büyük Güncelleme!

Adobe Photoshop CC İçin Büyük Güncelleme!

Dünyanın en büyük PC program şirketi Adobeun profesyonel fotoğraf programı Photoshop CC sürümü için büyük bir güncelleme geldi.

Adobe tarafından Photoshop CC ve XD CC için oldukça önemli güncellemeler gerçekleştirildi. Popüler fotoğraf düzenleme ve bir çok işlevi bulunan başarılı program olan Photoshop CC, Adobe Sensei ile şimdi daha da iyi durumda. Geçmiş aylar içerisinde Adobe, Photoshop CC için Adobe Sensei destekli yeni bir özelliğin duyurusunu gerçekleştirmişti. Makine öğrenimi destekli bu özellik sayesinde, kullanıcıların dekupe işlemini artık çok daha kolay gerçekleştireceğinin altı çiziliyordu.

Google Play Store’da Çocuklara Yönelik Uygulamalarda +18 Reklamlar

Adobe Photoshop CC İçin Büyük Güncelleme!

Aslında yeni gelen güncelleme ile birlikte daha çok Windows 10 kullanıcıları için. Yüksek yoğunluklu monitörler ve Microsoft Dialişlevlerinin kullanımı için Windows 10 kullanıcılarına daha iyi destek sunuluyor. Yeni güncellenen Photoshop CC, Windows ekran ayarlarına göre kendisini ayarlayabilir. Microsoft Dial içinse bir görselin üstünde boyama işlemi sırasında kolayca fırça değişimi mümkün hale gelmiş durumda. Photoshop ve XD CC arasında geliştirilmiş SVG uyumluluğu da öne çıkanlardan. Eğer sizde Photoshop CC kullanıcısıysanız ve Creative Cloud aboneliğiniz varsa hemen güncelleyebilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Samsung Galaxy A91 ve Galaxy A90 5G Gün Yüzüne Çıktı

Buğra Noyan

Yeni Huawei MateBook Modellerinin Teknik Özellikleri Sızdı!

Buğra Noyan

Xiaomi’nin Helio G90T Telefonu 3C Sertifikasını Aldı!

Yusuf Karcılar

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.