Adobe Photoshop CC İçin Büyük Güncelleme!

Dünyanın en büyük PC program şirketi Adobeun profesyonel fotoğraf programı Photoshop CC sürümü için büyük bir güncelleme geldi.

Adobe tarafından Photoshop CC ve XD CC için oldukça önemli güncellemeler gerçekleştirildi. Popüler fotoğraf düzenleme ve bir çok işlevi bulunan başarılı program olan Photoshop CC, Adobe Sensei ile şimdi daha da iyi durumda. Geçmiş aylar içerisinde Adobe, Photoshop CC için Adobe Sensei destekli yeni bir özelliğin duyurusunu gerçekleştirmişti. Makine öğrenimi destekli bu özellik sayesinde, kullanıcıların dekupe işlemini artık çok daha kolay gerçekleştireceğinin altı çiziliyordu.

Google Play Store’da Çocuklara Yönelik Uygulamalarda +18 Reklamlar

Adobe Photoshop CC İçin Büyük Güncelleme!

Aslında yeni gelen güncelleme ile birlikte daha çok Windows 10 kullanıcıları için. Yüksek yoğunluklu monitörler ve Microsoft Dialişlevlerinin kullanımı için Windows 10 kullanıcılarına daha iyi destek sunuluyor. Yeni güncellenen Photoshop CC, Windows ekran ayarlarına göre kendisini ayarlayabilir. Microsoft Dial içinse bir görselin üstünde boyama işlemi sırasında kolayca fırça değişimi mümkün hale gelmiş durumda. Photoshop ve XD CC arasında geliştirilmiş SVG uyumluluğu da öne çıkanlardan. Eğer sizde Photoshop CC kullanıcısıysanız ve Creative Cloud aboneliğiniz varsa hemen güncelleyebilirsiniz.

Göz atın:   LG'den Televizyon Alana Bir Televizyon Hediye
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu