Action Launcher Kullanıcılarına Büyük Sorun!

Action Launcher Kullanıcıları İçin Büyük Bir Sorun!

Abone Ol 

Pek Çok Kullanıcıların Dile Geçirdiği “İsimsiz Ve Anlatılamayan Telefon Hataları” Çözüme Kavuştu!

Son zamanlarda milyonlarca mobil kullanıcının dile getirdiği lakin internette bir türlü çözümünü bulamadığı bir sorun vardı. Bu sorunun kaynağı nedir diye pek çok insan araştırma yapmasına rağmen bu sorunun kaynağını bulamadı. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki bir sorunu çözmenin ilk adımı sorunun kaynağını bulmak ve ortadan kaldırmaktır.. Bu sorunun kaynağı Action Launcher adında Android platformunun Launcher (başlatıcı) uygulamasıydı.. Buna şu kanı ile yola çıktık.

Action Launcher Kullanıcıları İçin Büyük Bir Sorun!

Kanıtlar

Pek çok insan bu sorundan müzdaripti ve sorunun kaynağı Action Launcher mıydı?

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Peki ya neden diye soruyor insan.. Bu program tam olarak suçlu değil. Ya bir güncelleme sonrası oldu ya da bu sorunu yaşayan insanların yaşamış olduğu bir sorundan kaynaklı bir durum. Yani bunu istemeyerek biz kullanıcılar yapmış da olabiliriz. Lakin her türlü bu sorunu çözmek için her ne kadar güzel bir uygulama da olsa onu kaldırmak olacaktır. Pek çok insan dedik ya. Onların ortak noktası Action Launcher yüklü bir Android telefonlara sahiptiler.. Pek çoğundan bu uygulmayı kaldırmasını istedik ve sonuç, çok başarılı..

Belirtiler

[ilgiliicerik icerik_id=”15216″]

Eğer ana ekran tuşu veya diğer tuşlar çalışmıyorsa, Google Play ile bir uygulama indirilemiyor ise. Eğer bildirim gelmiyorsa, son uygulamaları kontrol edemiyor iseniz. Ve en büyük belirti siz  kullanıcıların ürettiği çözüm olan “geri tuluna basa basa uygulamadan çıkma”.. Ayarlar‘dan Action Launcher‘i silmek çare olmayacaktır. Sebebi ise Action Launcher’in sizden istediği izinler sizin o uygulamayı silmenizi engel olacaktır. Siz en iyisi Google Play‘i açın ve Action Launcher yazıp Kaldır butonuna basarak bu çileden kurtulun.. 🙂

Action Launcher Kullanıcıları İçin Büyük Bir Sorun!

Göz atın:   Redmi Note 6 Pro Sonunda MIUI 11 Güncellemesi Aldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu