TeknoDiot
     
     
     

A Way Out Twitch’de Popüler Olmaya Doğru Gidiyor!

A Way Out Twitch'de Popüler Olmaya Doğru Gidiyor!

A Way Out 23 Mart 2018 de PlayStation 4, Xbox One ve  Microsoft Windows için piyasaya sürülmüştür ve çıktığı günden itibaren popüler olmaya doğru gidiyor.

Oyun hikayesi ile ve grafikleriyle çok dikkat çekmiştir. Oyun çıktığı günden itibaren birçok Twitch yayıncısı oynamıştır ve oyunu bitirmiştir. Oyunda herhangi bir çevirim içi rekabet modu bulunmuyor ve isterseniz  tüm hikayeyi bilgisayara karşı oynayarak bitirebiliyorsunuz. Dilerseniz de Vincent ve Leo karakterlerini kontrol ederek oyunda iki kişi birlikte ilerleyebilirsiniz. Oyunda seçtiğiniz karaktere bağlı olarak 3 farklı hikaye modu bulunuyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”14054″]

A Way Out Twitch'de Popüler Olmaya Doğru Gidiyor!

Mesela  oyunu ilk olarak Vincent ile bitirdiğinizde, daha sonra Leo’yla oynayarak hikayeye farklı bir açıdan bakabilirsiniz. Oyunun en güzel yanlarından biriside iki kişi birlikte oynayarak da tüm hikayelerin iç içe olduğu derinleştirilmiş bir modda oynamaktır. Oyunun fiyatı ise Origin üzerinden satın aldıktan sonra, PlayStation 4 (89 TL) , Xbox One (129 TL) ve PC (29.99€)’ dur.

A Way Out Twitch'de Popüler Olmaya Doğru Gidiyor!

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Cyberpunk 2077 Xbox Aksesuarları Kullanıma Sunuldu

Buğra Noyan

Oyun ve Espor Pazarlaması Dersi Online Eğitimde Verilecek!

Buğra Noyan

MediaMarkt’dan Oyunculara Müjdeli Haber!

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.