8 Milyon Dolarlık Kripto Para Soygunu!

8 Milyon Dolarlık Kripto Para Soygunu!

Abone Ol 

Son zamanlarda kripto para sektöründe ilginç olaylar yaşanmakta. Soygun bu olayların ilk sırasında yer almakta. Bitcoin‘in uzun süredir yükseliş trendinde olmayışı kripto para yatırımcılarını üzüyordu.

Son aylar içerisinde tekrar yükselişe geçen Bitcoin tekrar dikkatleri üzerine topladı. Bitcoin sayesinde yüzü gülmeye başlayan kripto para yatırımcısına kötü haber geldi. 8 milyon dolarlık kripto para soygunu bazı büyük yatırımcılarını üzebilir. Yeni yatırımcıları bekleyen yeni kripto para da hırsızlık!

8 Milyon Dolarlık Kripto Para Soygunu!

[sp-related style=”dark” id=”19762″]

Şuanda beta sürecinde olan yeni bir kripto para olan KICKICO isimli kripto parada bulunan bir güvenlik açığı nedeniyle 70 milyon adet KICKICO çalındı. Ortalama 8 milyon dolar KICKICO çalınmasının ardından geliştirici takımı hızla açığı kapatarak hackerların ele geçirdiği 40 adresin kontrolünü sağlamayı başardılar.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

KICKICO  ekibi, 8 milyon dolarlık zararı 800 bin dolar seviyesine kadar düşürebilmeyi başaran geliştirici ekibi, 800 bin dolarlık kayıp için çalışmalara devam ettiğini belirtti. Son olarak 2017 yılından beri yapılan en büyük 7. kripto para soygunu olarak tarihe geçti.

Göz atın:   Kripto Para Kaybı İntihara Yol Açabiliyor

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu