5G'li iPhone Modellerinin Çıkış Tarihi - TeknoDiot.com

İlk 5G’li iPhone Modellerinin Çıkış Tarihleri Belli Oldu

Abone Ol 

İlk 5G teknolojisini barındıracak olan Apple’ın iPhone modellerinin ne zaman piyasada yer alacağı belli oldu.

takipçi satın al
takipçi satın al

5G teknolojisi bu yıl Amerika’da yavaş yavaş kullanılmaya başlayacak gibi duruyor. Bundan ötürü teknoloji devleri Samsung, Xiaomi ve Huawei gibi akıllı telefon üreticileri, piyasaya çıkarmış veya çıkaracağı oldukları amiral gemisi telefonlarının bir de 5G teknolojisine sahip versiyonlarını çıkarmaya başladı.

Apple, 5G konusunda henüz net bir açıklama yapmasa da artık kullanıcılar 5G destekli iPhone modellerini piyasada görmek istiyorlar. Yayınlanan bir rapora göre Apple, bu teknolojinin yaygınlaşmasını ve kapsama alanı sınırlarının genişlemesini beklemeyi tercih edecek.

İlk 5G'li iPhone Modellerinin Çıkış Tarihleri Belli Oldu

5G’li iPhone modeli ne zaman çıkıyor?

5G teknolojisine sahip amiral gemileri bir bir piyasaya çıkarken akıllara gelen ilk soru Apple’ın ne zaman 5G’li iPhone modeli çıkaracağı oluyor. Bu sorunun cevabı Intel’ın Apple’a 5G’li modem yongalarını üreteceği zaman artık 5G’li iPhone modellerini göreceğiz.

Intel’in 5G modem yongalarını üretmeye ise 2020 yılında başlayacağı gelen bilgiler arasında. Bu durumda 5G teknolojisine sahip iPhone modellerini bir değişiklik olmazsa ilk olarak 2020 yılında görmeye başlayacağız. Bu yıl tanıtılacak olan iPhone modelleri 5G teknolojisini barındırmayacak. Yani 5G’li iPhone için 2020 yılının Eylül ayını beklememiz gerekiyor.

Göz atın:   Apple Watch 3 Tanıtıldı! İşte Tüm Detayları

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL