50.000 TL'lik PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Point Blank Turnuvası Başlıyor! - TeknoDiot.com

50.000 TL’lik PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Point Blank Turnuvası Başlıyor!

Abone Ol 

PlayerUnknown’s Battlegrounds & Point Blank ortak bir turnuva düzenleniyor. Turnuva hakkında ki tüm detaylar haberimizde.

Yakın zamandan beri PUBG yani PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın aktif oyuncu sayısı epey fazla. Oyuncu sayısı her gün artmakta oyunda anlık olarak oyuncu sayısının 1.30 milyona ulaştı.

50.000 TL'lik PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Point Blank Turnuvası Başlıyor!

PUBG, Dota 2’nin rekorunu paramparça ederek Steam de ki liderliği ele aldı. CS:GO ve Dota 2 gibi Valve’nin en kaliteli oyunlarını bile geride bırakan PlayerUnknown’s Battlegrounds uzun süredir Steam de ki liderliğini koruyor. MMOFPS oyunlarının arasında yer alan Point Blank, PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu kadar olmasa da oldukça geniş bir oyuncu kitlesine sahip olduğu biliniyor.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Point Blank 23 – 24 Eylül tarihlerinde ortak bir turnuvada buluşuyor. Yapılacak olan turnuva Nfinity Games tarafından yapılmakta. Turnuvanın toplam ödülü tam 50.000 ₺’lik. Point Blank  24 Eylül’de düzenleyeceği turnuva ile  ülkemizi PBIC’de temsil edecek olan Milli takımımızı belirleyecek.

50.000 TL'lik PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Point Blank Turnuvası Başlıyor!

Göz atın:   Steam'de Windows 7 Kullanan Sayısı Artıyor!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu