«
  1. Ana sayfa
  2. e-Spor Haberleri
  3. 50.000 TL’lik PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Point Blank Turnuvası Başlıyor!

50.000 TL’lik PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Point Blank Turnuvası Başlıyor!

PlayerUnknown’s Battlegrounds & Point Blank ortak bir turnuva düzenleniyor. Turnuva hakkında ki tüm detaylar haberimizde.

Yakın zamandan beri PUBG yani PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın aktif oyuncu sayısı epey fazla. Oyuncu sayısı her gün artmakta oyunda anlık olarak oyuncu sayısının 1.30 milyona ulaştı.

PUBG, Dota 2’nin rekorunu paramparça ederek Steam de ki liderliği ele aldı. CS:GO ve Dota 2 gibi Valve’nin en kaliteli oyunlarını bile geride bırakan PlayerUnknown’s Battlegrounds uzun süredir Steam de ki liderliğini koruyor. MMOFPS oyunlarının arasında yer alan Point Blank, PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu kadar olmasa da oldukça geniş bir oyuncu kitlesine sahip olduğu biliniyor.

PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Point Blank 23 – 24 Eylül tarihlerinde ortak bir turnuvada buluşuyor. Yapılacak olan turnuva Nfinity Games tarafından yapılmakta. Turnuvanın toplam ödülü tam 50.000 ₺’lik. Point Blank  24 Eylül’de düzenleyeceği turnuva ile  ülkemizi PBIC’de temsil edecek olan Milli takımımızı belirleyecek.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *