TeknoDiot
   
   

4 Kameralı Huawei Nova 2s Tanıtıldı

4 Kameralı Huawei Nova 2s Tanıtıldı

Çinli dev akıllı telefon üreticisi olan Huawei’nin yeni akıllı telefonu Huawei Nova 2s modelinde 4 kamera ve 6 GB RAM dikkat çekiyor.

Huawei’nin yeni nesil üst segmentli akıllı telefonu Huawei Nova 2s modeli tanıtıldı. Huawei Nova 2s özellikleri ve tasarım alanında gerçekten başarılı bir cihaz olduğunu kanıtladı diyebiliriz. Bu özellik ve tasarım konusu gibi fiyatıda oldukça kabarık.

4 Kameralı Huawei Nova 2s Tanıtıldı

Huawei Nova 2s Modelinin Özelikleri

Siyah, kırmızı ve mavi gibi 3 renk seçeneği bulunan Nova 2s, 6 inçlik ekrana sahip olması ile birlikte bu yıla damgasını vuran 18:9 ekran oranı ile de gerçekten tasarımına stil katmış. Nova 2s’te fiziksel home butonu da yer alıyor. Ayrıca 3.5 mm’lik birde jack girişi yer almakta.

Orta kısımda bulunan home butonunda da ayrıca parmak izi okuyucusu yer alıyor. Huawei Nova 2s modelinde Huawei şirketinin kendi üretimi olan Kirin 640 işlemcisi yer alıyorken bu işlemciye de 4 GB veya 6 GB RAM olmak üzere iki farklı RAM eşlik ediyor.

128 GB dahili depolama alanı olması ve microSD kart desteği de yer alıyor. F/1.8 diyafram değerine sahip 16 MP + 20 MP‘lik arka kameraya sahip. 20 MP + 2 MP‘lik ve F/2.0 diyafram değerine sahip ön kamera yer almakta. Önde iki arkada iki kamera yer almakta. Toplam 4 kameralı bir model. Android Oreo 8.0 ile çıkışını gerçekleştiren Nova 2s modeline yakın zamanda da Android Oreo 8.1 güncellemesi gelecektir. 4 GB RAM‘li olan model 408 dolar iken 6 GB RAM‘li model 453 dolar fiyat etiketine sahip.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.