4 Adet Kamerası Bulunan Akıllı Telefon: Blackview S8

Çinli akıllı telefon üreticileri iyice bu konularda uçuşlara geçtiler. Blackview S8 adında akıllı telefon piyasaya sürmeye hazırlanıyorlar.

Çerçevesiz akıllı telefon akımı 2017 ile başladı. İlk olarak Samsung’un Galaxy S8 modeli mobil pazara damgasını vurmuştu. 4 adet kamerası bulunan Blackview S8 akıllı telefon modeli tasarım olarak Samsung Galaxy S8‘i andırıyor desek yeridir. İlk bakıldığında Galaxy S8 sanılan akıllı telefon 4 adet kamerası ile dikkatleri üzerine çekiyor.

4 Adet Kamerası Bulunan Akıllı Telefon: Blackview S8

Blackview S8’in hem arkasında hemde ön tarafında ikişer adet kamera yer alıyor. Blackview S8, 5.7 inç HD+ bir ekrana sahip. Tasarımda ise metal ve cam kullanılmış olması hoş bir görüntü veriyor. Galaxy S8’e çok benzeyen akıllı telefonlar var. Bunlardan bir tanesi de HOMTOM S8‘n tasarım oldukça benzer tabi Blackview S8’in de.

Blackview S8’in çıkış tarihi ve fiyatı ile ilgili bir bilgi henüz bulunmuyor. Blackview S8 için hazırlanan tanıtım filmi oldukça sade ve merak uyandıran film olmuş.

Göz atın:   Galatasaraylı Selçuk İnan, Samsung'a Dava Açıyor!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu