30 TL'ye Android ve iOS Uygulama Geliştirin - TeknoDiot.com

30 TL’ye Android ve iOS Uygulama Geliştirin

Abone Ol 

Evet yanlış duymadınız! 30 liralık tek bir eğitimle hem Android’e hem iOS’a uygulama geliştirin. Konu hakkındaki tüm detaylar aşağıda.

takipçi satın al
takipçi satın al

Angular 4 ve Ionic 3 kursu ile hem arkasında Google’ın olduğu Javascript kütüphanesi Angular 4 öğrenebilecek hem de Ionic 3 ile tek kodlamada iOS ve Android uygulamaları geliştirebileceksiniz. Bu haber yazılım geliştirmek isteyenlere güzel haber olabilir.

:: Windows XP ve Vista Kullanıcılarına Üzücü Haber!

:: Apple’dan Beklenmeyen Hareket: iOS Kaynak Kodlarını Yayınladı

Udemy ile 30 liralık bir eğitimle Angular 4 ve hibrit mobil geliştirme framework’ü Ionic 3’ü öğrenebiliyorsunuz. Şöyle güzel bir olayda var tabi. Angular 4 bilmeniz için AngularJS ve Angular 2 bilmeniz de gerekmiyor. Eğitimler öyle kaliteli ve güzel ki Angular bilmeyen birisi dahi kolay öğrenebiliyor. 30 TL‘cik olan bu eğitimi hemen almak için burada yer alan bağlantıdan alabilirsiniz. Biz bu haberi yazarken 25 TL’cik olmuş bu arada.

Göz atın:   Udemy’nin Hacker'lık Kursu 410 TL Yerine Sadece 24,99 TL

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!