30 TL’lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Dünyanın en popüler oyun platformu Steam‘de yeni bir oyun daha ücretsiz oldu. Guns of Icarus Alliance oyunu Steam’de kısa süreliğine ücretsiz oldu.

30 TL'lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Guns of Icarus Alliance oyunu Salı gününe kadar Steam üzerinden kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz. Oyunu Yükle butonuna basarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Guns of Icarus Alliance oyunu 31 Mart 2017’de piyasaya sürülmüştür. Geliştiriciliğini de yayıncılığını da Muse Games üstlenmiştir. Aksiyon ve macera türünde bir oyundur. Çok oyunculu oynanan biliniyor. Türkçe dil desteği mevcut değildir. 883 adet Steam başarımı içermektedir. Oyun tanıtımı;

30 TL'lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Icarus Alliance Silahları, orijinal oyuncu-oyuncu steampunk zeplin savaş oyunu olan Icarus Online’dan Muse’nın amiral gemisi olan Guns of Guns’in genişletilmiş ve kesin baskısıdır. İttifak, tüm içeriği orijinal unvandan alırken, çevre dostu işbirlikçi deneyimlerin eklenmesiyle, makineler tarafından yıkılan bir dünyanın kontrolü için yarışan altı elit grupla sürekli değişen sürekli bir dünya arasında devam eden bir savaş. oyuncular tarafından şekillendirilmek ve yeniden şekillendirilmek. İyi bir gemi ve doğru ekiple, gökyüzünü fethedebilirsin – hatta belki de dünya!

[ilgiliicerik icerik_id=”18100″]

30 TL'lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Nihai işbirliği deneyimi Oyuncular, pilotların, topçuların ve mühendislerin rollerini üstlenebilir, zeplin etkinliğini en üst düzeye çıkarmak ve gökyüzüne sahip olmak için tek bir birim olarak birlikte çalışabilirler. Bir gazinin öldürülmesi / Öldürülme oranını koruduğu sırada ölmeyeceğinizi ve ölmeyeceğinizi söyleyemezsiniz. Icarus İttifakı Silahlarında birlikte çalışmak zorunda kalıyorsunuz. Tek bir mürettebat üyesi tarafından kazanılmayan tamamen birbirine bağımlı bir oyun deneyimi. Mürettebatın dünyaya karşı Zeplin ve mürettebatınızı alın ve onlara eskort görevlerini, konvoy baskınlarını, taban saldırılarını ve daha fazlasını içeren çok çeşitli AI kontrollü zorluklara karşı çukurlayın. AI öğrenir AI yalan yere yatmaktan vazgeçmeyecek. Dinamik öğrenme sistemleri, her savaşın AI’ya ne tür taktikleri öğreteceğini ve her kavgada meydan okumayı artırdığını gösterir.

Göz atın:   Yılın Oyunları Belli Oldu! (The Game Awards 2018)

30 TL'lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Mürettebat ekibine karşı Hava kontrol ekipleri, AI kontrollü görevlerin yanı sıra, bir araya gelerek diğer insan yapımı rakiplere karşı da savaşabilirler. Her savaş önemli Rakip gruplar, toprakları almak ve korumak ve hayati kaynakları kontrol etmek için sürekli bir irade savaşıdır. Her zafer ve yenilgi daha büyük savaşın gelgitlerini sallayacak. Efsane olmak Icarus Alliance Silahlarının hikayesi, online oyunun sonuçlarına göre sürekli olarak yazılıyor. Önemli bir zafer elde edersiniz ve adınız da loncanın bir parçası olabilir! Canlı bir steampunk dünyası Silahsızlaştırılmış, ağır zırhlı hava gemileri, kontrolsüz bir endüstri devrimi ile onarımın ötesinde yer alan bir arazinin üzerindeki gökleri devriye geziyor. Kendi zeplin inşa Temel gövdelerin bir seçiminden başlayarak, oyuncular kendi eşsiz zeplinini oluşturmak için yüzlerce özel parçayı karıştırabilir ve eşleştirebilir, ardından uçacak bir mürettebatı toplayabilir.

İlgili Makaleler

30 TL'lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz!

[ilgiliicerik icerik_id=”18090″]

Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Dual-core 2.4GHz (Intel Core 2 Duo E6600 or better)
  • Bellek: 3 GB RAM
  • Ekran Kartı: Dedicated graphics card with at least 512MB VRAM (GeForce 240 GT or better)
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

OYUNUN STEAM SAYFASINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ!

30 TL'lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu