teknodiot.com
   
     

2019 Fortnite Dünya Kupası e-Spor Duyurusu

2019 Fortnite Dünya Kupası e-Spor Duyurusu e-Spor Haberleri Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri

PUBG’nin en büyük rakibi olan Fortnite’ın 2018 sonbaharında başlayacak olan 2019 dünya kupası için kollar sıvanmış durumda. Buyurun detaylara birlikte bakalım.

Bir yıldan az bir süre içinde, Fortnite 125 milyon oyuncuya ulaştı. Topluluğumuzun büyümesini kutlamak ve rekabet odaklı oyunculuğa kucak açmak için, geçtiğimiz ay Epic’in yarışma ödül havuzlarına 100.000.000$ katkıda bulunarak 2018-2019 sezonunun Fortnite, yarışmalarını destekleyeceğini duyurmuştu.

Fortnite, Topluluk tarafından organize edilen etkinlikleri, çevrimiçi etkinlikleri, özetle dünyanın her yerinde organize edilen, herkesin katılma hakkının ve kazanma şansının bulunduğu tüm büyük etkinlikleri destekleyeceğiz. Fortnite Dünya Kupası Elemeleri 2018 sonbaharında başlayacak ve 2019’un sonlarına doğru ilk Fortnite Dünya Kupası’yla sonuçlanacak. İster yarışmada olun, ister evden izleyin, yarışmanın herkes için eğlenceli olmasını istiyor.

2019 Fortnite Dünya Kupası e-Spor Duyurusu e-Spor Haberleri Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri

[ilgiliicerik icerik_id=”18279″]

Detaylar neler? 100.000.000$ dünyanın her yerinde bulunan farklı seviyelerdeki pek çok etkinlik arasında bölünecek. Fortnite Dünya Kupası’nın odak noktası Tekli ve Çiftli modlar olsa da, yarışmada ekipler kurmak için de pek çok imkanınız olacak.

Bu siz, oyuncularımız için bir etkinlik. Fortnite Dünya Kupası elemeleri yetenek bazında yapılacak. Epic takımlara ait ürünleri veya Fortnite lisanslı ürünlerini satmayacak ve üçüncü parti liglerin de satış yapmasına müsaade etmeyecek. Kurallar, Oyuncu Davranış Kuralları, platformlar hakkındaki detaylar ve 2018 Sonbahar programıysa yolda. Yakında kupanın detayları Fortnite tarafından verilecektir.

[ilgiliicerik icerik_id=”16516″]