TeknoDiot.com
   
   

2018 İstanbul Konut Projeleri

2018 İstanbul Konut Projeleri

REFERANS BEYLİKDÜZÜ

İstanbul’un yükselen değeri Beylikdüzü’nde Kiler GYO tarafından inşa edilen proje, 2+1’den 5+1’e kadar daire seçenekleri bulunuyor. D-100 Karayolu, TEM bağlantı yolu ve Ambarlı Limanı’na yakınlığı bulunuyor. 868 konut ve 28 ticari alanlardan oluşan büyük proje ev sahibi olmak isteyenleri bekliyor.

2018 İstanbul Konut Projeleri

KAMEROĞLU METRO HOME

Beylikdüzü’nün yaşam vadisi olarak anılan proje, 1+1 ve 2+1 seçenekleri bulunuyor. Özel mimari yapısı ile şehrin yoğunluğundan uzak farklı sosyal alanları ile ailenizle yaşayabileceğiniz huzurlu bir proje.

2018 İstanbul Konut Projeleri

3 S FİRUZE KONAKLARI

3 S Holding tarafından Avcılara inşa edilen proje muhteşem göl manzarası ile mükemmel bir görüntüye sahip. Eski mahalle kültürünün oluşturulduğu, 7’den 70’e herkese hitap eden sosyal alanlardan oluşmaktadır. Akıllı ev sisteminin bulunduğu proje lokasyon olarak şehrin merkezi Avcılar’da yer alıyor.

2018 İstanbul Konut Projeleri

TOYA VİSTA

Bir tarafta Marmara Denizi diğer tarafta göl manzarası ile Avcılar’ın en dikkat çeken projelerinden biri. Hayalinizdeki evin gerçeğe dönüşmüş hali. 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri ve sosyal alanları ile ev sahibi olmak isteyenlerin vazgeçilmez projeleri arasında yer alıyor. Bağlantı yollarına, alışveriş merkezlerine ve eğitim merkezlerine çok yakın bir mesafede yer alıyor.

2018 İstanbul Konut Projeleri

ALLURE TOWER

Kelime anlamı cazibeli ve çekici olan proje, kaliteli yaşamı sizlere sunuyor. 400 adet daire ve home office’ten oluşan proje hem ev sahibi olmak isteyenler için hem de yatırım yapmak isteyenler için büyük avantaj sağlıyor. Şehrin güzelliklerini yaşayabileceğiniz deniz manzaralı harika bir proje.

 

Emlak günümüzde en çok tercih edilen yatırım aracıdır. Emlak yatırımı yaparken konut, arsa veya dükkan her ne olursa olsun güncel projelerin olduğu, yatırımların geldiği ve en önemliside ulaşımın kolay olduğu bölgelerden seçilmesi gerekmektedir. Tüm bu bilgileri daha derinlemesine incelemek için https://gayrimenkulprojeleri.net adresini ziyaret etmenizi önemle rica ederiz. Ayrıca bu haberin yapılmasında sağladıkları katkı içinde teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.