TeknoDiot.com
   
     

2018 Filmlerini Filminisecizle Kalitesiyle İzleyin

2018 Filmlerini Filminisecizle Kalitesiyle İzleyin Sinema Haberleri Sponsorlu

Geçtiğimiz haftalarda sahiplerini bulan 2018 Oscar ödülleri, sinema sektörünün büyüklüğünü bir kez daha kanıtladı. Her yıl yüzlerce yeni filmin vizyona girdiği, dünyanın farklı yerlerinde milyonlarca dolar bütçeli filmlerin çekildiği bu sektör, aynı zamanda sineme tarihine kazandırdığı büyük yıldızlarla da adından sıkça söz ettirmekte. Sinema eleştirmenlerinin, “sinemanın tanımını değiştirdiğine” inandıkları son teknolojilerle hazırlanan özel efektler, birbirinden ilginç senaryolarla süsledikleri ilgi çekici sahnelere rastladığımız son yıllarda vizyona giren filmlerin hızına yetişebilmek mümkün değil.

 

Son yıllarda sinema meraklısı olmanıza karşın yoğun iş temposu nedeniyle sinema salonlarına gidememekte, bilet fiyatlarının artması nedeniyle film izlemeye bütçe ayıramamaktaysanız sizler için tavsiyemiz sinema keyfini evinizin rahatlığında yaşayabileceğiniz filminisecizle sitesi. 2018 filmleri denince akla ilk gelen platformların başında olan filmini seç izle sitesi, hem yerli hem de yabancı filmleri sizler için bulup farklı izleme seçenekleriyle ekranlarınıza getiriyor. Evinizde sevdiklerinizle birlikte sineme keyfini yaşayabileceğiniz, Full HD görüntü kalitesiyle, bol alternatifli oynatıcı seçeneklerinin bir arada bulunduğu http://filminisecizle.com, onlarca farklı kategoride filmi bulabileceğiniz ender film izleme sitelerinden birisi olarak belirtiliyor.

 

2018 filmleri ülkemizde henüz daha yeni gösterime girerken çoğu filmi beyaz perdeden önce izlememizi sağladığı gibi, aynı zamanda filmlerle ilgili ilginç detayları da bizlerle paylaşıyor. Filmini seç izle, 2018 yılında vizyona giren Özgürlüğün Elli Tonu, İlk Tanıştığımız Gece, Batman: Gotham’ın Gaz Lambaları, Cloverfileld Paradoksu, Küçülen Hayatlar, Jumanji Vahşi Orman gibi merakla beklenen filmleri sizlerle buluşturuyor.

 

Sunucularının hızlılığı, kolay kullanımıyla dikkat çeken filminisecizle dram, komedi, epik, aksiyon, macera, korku, gerilim, fantastik, psikolojik, biyografi, savaş ve  birçok kategoride filmin ayrı ayrı listelenebildiği; IMDB’ye göre, sinema otoritelerinden yüksek puan almış film seçenekleri ve elbette yıllara göre yüzlerce yerli ve yabancı filmi bulabileceğiniz en kaliteli film sitesiolarak kabul edilmekte.

 

Filminisecizle.com üzerinden 2018 Filmleri kategorisi: http://filminisecizle.com/kategori/2018-filmleri/ içerisinde izlemenizi tavsiye ettiğim en iyi filmler Yabancı, Alkışçı, Tavşan Peter, Stalin’in Ölümü, Genç Rahibeler ve 1921 olurken, tüm bu filmleri HD kalitede kesintisiz biçimde izleyebilirken, yakında vizyona girecek olan filmlerin de ilk önce bu sitede yayınlanacağına kesin gözüyle bakıyorum.