2017'nin En Çok Satan Teknoloji Ürünü Hangisi? - TeknoDiot.com

2017’nin En Çok Satan Teknoloji Ürünü Hangisi?

Abone Ol 

2017 yılını artık geride bıraktık ve 2017 yılının verileri açıklanmaya başladı. 2017’nin en çok satan teknoloji ürünü sizce hangi ürün olmuştur? 2017’nin en çok satan teknoloji ürünü Apple iPhone oldu. Peki listedeki diğer ürünler neler?

GBH Insights adlı bir araştırma firması bugün Apple iPhone’un 2017 yılının en çok satan teknoloji ürünü olduğunu söyledi. 2017‘nin en çok satan teknoloji ürünü Apple iPhone oldu. Peki listedeki bir çok teknoloji ürünü yer alıyor. 365 gün boyunca en çok satan teknoloji ürünler belli oldu. İlk iki sırada akıllı telefon yer alırken, bu ilk iki sırada Apple’ın akıllı telefonları iPhone modelleri yer alıyor listede sadece iPhone yazılmış ancak bir çok iPhone modeli satıldığı için sadece iPhone yazılmış. Genel iPhone satışı tam 223 milyon. İkinci sırada da Samsung’un amiral gemisi Galaxy Note 8 ve Galaxy S8 ise tam 33 milyon satış yapmış ve ikinci sırada yer alıyorlar.

2017'nin En Çok Satan Teknoloji Ürünü Hangisi?

https://teknodiot.com/aliexpress-te-2017de-en-cok-satan-6-elektronik-urun-1340.html

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Üçüncü sırada  da Amazon’un akıllı hoparlörünün alt uç modeli Echo Dot ürünü ise tam 24 milyonluk satış rakamına ulaşarak üçüncü sırada yer alırken, dördüncü sırada da Apple’ın ilk giyilebilir teknoloji ürünü akıllı saati Apple Watch ise 20 milyonluk satış rakamına ulaşmış ve dördüncü sırada yer alıyor. Son sırada ise el oyun konsolu 15 milyon satış rakamına ulaşan Nintendo Switch yer alıyor. 2017'nin En Çok Satan Teknoloji Ürünü Hangisi?

Göz atın:   Qualcomm'dan Apple'a iPhone Satış Tedbiri

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu