2017'nin En Çok Satan Oyunları Belli Olmaya Başladı! - TeknoDiot.com

2017’nin En Çok Satan Oyunları Belli Olmaya Başladı!

Abone Ol 

Oyuncular 2017 yılında birbirinden harika oyunlar ile karşılaştılar. 2017 yılı oyun yılı oldu desek yeridir.

takipçi satın al
takipçi satın al

Bu listeye daha eklenecek oyunlar var elbette. Bunlar The Legend of Zelda: Breath of the Wild ve Horizon: Zero Dawn gibi oyunlar. Ancak hiç bir oyun Destiny 2′yi geçemez.

:: GTA 5 Hayranları İçin Üzücü Haber Geldi

:: Assassin’s Creed Origins Hakkında Bilmedikleriniz

2017'nin En Çok Satan Oyunları Belli Olmaya Başladı!

2017 yılının artık sonlarına doğru yaklaşıyoruz ve artık en çok satan oyunlarda kendilerini belli etmeye başladılar. 2017 yılının en çok satan oyunu Destiny 2 yapımı oldu.  The NPD Group‘un analizi sonucu Eylül ayında konsollara çıkan Destiny 2, bir aydan kısa bir sürede 2017’de çıkan tüm oyunları geçmeyi başarmış durumda. Gerçekten bu büyük bir başarı diyebiliriz. Daha PC’ye çıkmadan birinciliği kaptı. Destiny 2 dün itibari ile PC platformuna da çıktı.

Destiny 2‘nin son 12 ayın en çok satan üçüncü oyunu da olması oldu. Destiny 2’nin PC’ye çıkmasıyle birlikte bu satış rakamları daha da büyümesi bekleniyor. Birinciliği Battlefield 1 üstlenirken, ikinci sırada Call of Duty: Infinite Warfare bulunuyor. Daha 2017’de halen daha çıkmayı bekleyen oyunlarda var ancak 2017’nin son ayına doğru bu liste daha sağlıklı olacağı kesin. Sizlere yakın zamanda daha sağlıklı bir liste paylaşacağız.

 

Göz atın:   Dark Souls Remastered Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu