TeknoDiot.com
   
     

2017’nin En Çok Satan Oyunları Belli Olmaya Başladı!

2017'nin En Çok Satan Oyunları Belli Olmaya Başladı! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Teknoloji Haberleri Xbox Haberleri

Oyuncular 2017 yılında birbirinden harika oyunlar ile karşılaştılar. 2017 yılı oyun yılı oldu desek yeridir.

Bu listeye daha eklenecek oyunlar var elbette. Bunlar The Legend of Zelda: Breath of the Wild ve Horizon: Zero Dawn gibi oyunlar. Ancak hiç bir oyun Destiny 2′yi geçemez.

:: GTA 5 Hayranları İçin Üzücü Haber Geldi

:: Assassin’s Creed Origins Hakkında Bilmedikleriniz

2017'nin En Çok Satan Oyunları Belli Olmaya Başladı! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Teknoloji Haberleri Xbox Haberleri

2017 yılının artık sonlarına doğru yaklaşıyoruz ve artık en çok satan oyunlarda kendilerini belli etmeye başladılar. 2017 yılının en çok satan oyunu Destiny 2 yapımı oldu.  The NPD Group‘un analizi sonucu Eylül ayında konsollara çıkan Destiny 2, bir aydan kısa bir sürede 2017’de çıkan tüm oyunları geçmeyi başarmış durumda. Gerçekten bu büyük bir başarı diyebiliriz. Daha PC’ye çıkmadan birinciliği kaptı. Destiny 2 dün itibari ile PC platformuna da çıktı.

Destiny 2‘nin son 12 ayın en çok satan üçüncü oyunu da olması oldu. Destiny 2’nin PC’ye çıkmasıyle birlikte bu satış rakamları daha da büyümesi bekleniyor. Birinciliği Battlefield 1 üstlenirken, ikinci sırada Call of Duty: Infinite Warfare bulunuyor. Daha 2017’de halen daha çıkmayı bekleyen oyunlarda var ancak 2017’nin son ayına doğru bu liste daha sağlıklı olacağı kesin. Sizlere yakın zamanda daha sağlıklı bir liste paylaşacağız.