«
2017 Yılının En Çok Popüler Wallpaper Uygulamaları Bilgisayar Haberleri

Gün içerisinde daha fazla iş yapmak istediğiniz ama öğleden sonra enerjinizin tamamen bittiği günler oluyor mu? Neredeyse herkesin başına gelen bu durum hiç de hoş değil ama artık suçluyu biliyoruz.

Her ne kadar vücut ağırlığınızın sadece %2’si olsa da beyniniz, enerji tüketiminizin %20’sini yapıyor. Bu da düşünce organınızın sürekli olarak yakıta ihtiyacı olduğunu gösteriyor.

2017 Yılının En Çok Popüler Wallpaper Uygulamaları Bilgisayar Haberleri

Su içmenin ve uyku düzeninin yanında, yedikleriniz hem odaklanma hem de motivasyon seviyelerinizi oldukça etkilemekte. Vitamin, mineral, atioksidan ve lifler ile dolu bir beslenme beyninizi canlandıracak ve ona enerji verecektir. Böylelikle size günlük hedeflerinizi tutturabilir, verimli bir yaratıcı bir gün yaşayabilirsiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”183″]

Eğer size sürekli enerji verecek, odağınızı açacak ve düşüncenizi tazeleyecek yiyecekler arıyorsanız bu 10 yiyeceği beslenmenize eklemeyi unutmayın.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *