2017 Yılında En Çok Hangi Müziği Dinlediniz?

Dünyanın en fazla tercih edilen popüler müzik platformu Spotify’dan güzel bir servis ortaya çıktı. 2017’de en çok hangi müziği dinledin?

2017’nin sonlarına geldik ve her alanda faaliyet gösteren platformların yılın “en”lerini seçmekte olduklarını görmekteyiz. Spotify şu anda şüpheniz dünyanın en çok tercih edilen müzik dinleme platformu olmuş durumda. Aylık abonelik sistemi sayesinde kendini besleyen platformda milyonlarca şarkı ve şarkıcı seçeneği yer alıyor.

2017 Yılında En Çok Hangi Müziği Dinlediniz?

https://teknodiot.com/spotifydan-kullanmak-isteyenlere-sok-kampanya-6150.html

Spotify uygulaması gerçekten büyük ve gelişmiş bir müzik yelpazesine sahip Ayrıca iyi bir kütüphaneye sahip olduğununda altını çizelim. En büyük rakibi Apple Music ancak Apple Music halen çok geride kalıyor. Kullanıcı sayısı olarak Spotify önde ve farkı açmakta. Apple cihaz kullananlar dahi Spotify kullanıyorlar. Bu oran oldukça artıyor. 2017 senesinde en çok hangi şarkıyı ve şarkıcıyı dinlediğinizi merak ettiğiniz mi? Eğer ettiyseniz Spotify geliştiricilerinin sizlere güzel bir sürprizi var. “Your 2017 Wrapped” adını alan yeni sistemde merak ettiğiniz tüm bu soruların cevabını bulabilirsiniz. Spotify gerçekten güzel bir platform hazırlamış durumda.

Siteye girdikten sonra Spotify hesabınızla giriş yapıyorsunuz ve 2017 yılı içerisinde en çok dinlediğiniz müzikler hakkında detaya kavuşabiliyorsunuz. Hemen aşağıda benim 2017 yılı boyunca en çok dinlediğim sanatçılar mevcut. Sizde Spotify’ın yeni projesi Your Wrapped 2017 sayesinde bu yıl en çok dinlediğiniz müzikleri görebilirsiniz.

2017 Yılında En Çok Hangi Müziği Dinlediniz?

 

Göz atın:   MSI, Bembeyaz PS341WU Prestige İsimli Yeni Monitörünü Tanıttı
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu