2017 Yılının En İyi Android Uygulamalarını Açıkladı!

Google Play bu yılda her yıl olduğu gibi bu yılda en çok puan alan ve trend olan uygulamaları açıklandı.

Android‘in cihazlardan bulunan market uygulaması Google Play Store‘da en iyiler seçildi. Google, en iyi kullanıcı deneyimini dikkate alarak en iyi Android uygulamalarını seçti.

Milyonlarca uygulamanın bulunduğu Google Play, her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Yüzbinlerce geliştiricinin bulunduğu Google Play, günümüzde ki en büyük uygulama marketleri arasında akıllara ilk gelen oluyor. Verilen puanlar ve yorumlar ile Google Play Store’ın en iyiler uygulamalar belli oldu.

:: Xbox’ın Akıllı Saati Ortaya Çıktı

:: Apple Watch Series 3, Türkiye Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Google, Android mağazada bulunan en iyi android uygulamaların bir kısmını paylaştı. Çok fazla uzatmadan sizleri en iyi uygulamalar ile baş başa bırakıyoruz.

1 – Agoda

Basit ve hızlı bir rezervasyon uygulamasıdır.

2 – AlarmMon

Görsel animasyonlarla süslenen AlarmMon, ücretsiz bir çalar saat uygulamasıdır.

3 – Bring

Son yıllarda ki internetten yapılan alışverişler artık güvenilirliğini yitiriyor. Hangi ürünü aldığımızı unutuyor ve bilinçsiz alış verişlere neden oluyoruz. Bring bu konuda yardımımıza yetişiyor ve nerden ne almışız veritabanın da saklıyor.

4 – Fotor Photo Editor

Eğer kusursuz fotoğraflar çekmek istiyorsanız aradığınız uygulama Fotor Photo Editor.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı