2. DC FanDome Etkinliği Duyuruldu!

İkinci DC FanDome etkinliğinden yeni bir fragman geldi!

Geçtiğimiz haftalarda ilk bölümü yapılan DC FanDome etkinliği ikinci bölümü ile yeniden hayranlarının karşısına çıkacak. DC FanDome etkinliğinin, birinci bölümü oldukça dolu ve heyecan verici olmuştu.

Yeni filmlerin, dizilerin, oyunların ve çizgi romanların çıkış tarihleri ve hakkında birkaç detaylar açıklanmıştı. Geçen bölümde Wonder Woman 1994, Batman’ın yeni filmi ve Suicide Squad’ın oyunu gibi heyecan verici duyurular yapılmıştı.

2. DC FanDome Etkinliği Duyuruldu!

Fragman Yayınlandı!

Çizgi romanları ve çizgi romanlarla ilgili haberleri genellikle Comic-Con adlı etkinlikten haberdar oluruz. DC Comics bu sefer bunu yapmak yerine kendi etkinliği olan DC FanDome ile hayranlarının karşısına çıktı. Etkinlikte DC evreniyle ilgili birçok planlar ve detaylar öğreniyoruz. DC FanDome etkinliğinin 2. bölüm fragmanı;

DC FanDome 2 etkinliği, 12 Eylül’de yapılacak ve aynı şekil canlı olarak yayınlanacaktır. Etkinlik takvimi ise DC’nin resmi internet sitesi üzerinden yayınlandı. Etkinlik ile ilgil detayları öğrenmek isterseniz buraya tıklayarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

2. DC FanDome Etkinliği Duyuruldu! 2. DC FanDome Etkinliği Duyuruldu!

Göz atın:   Matt Reeves'ten Beklenen The Batman Açıklaması Geldi
Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu