1907 Fenerbahçe Espor – G2 Esports Maçı Bugün! - TeknoDiot.com

1907 Fenerbahçe Espor – G2 Esports Maçı Bugün!

Abone Ol 

League of Legends Dünya Şampiyonasın’da temsilcimiz 1907 Fenerbahçe Espor’un maçı bugün saat 14:00’da başlayacak.

Temsilcimiz ilk maçında Royal Never Give Up karşısında 1 – 0 yenilgi aldı.Çin’de düzenlenen League of Legends Dünya Şampiyonasın’da temsilcimiz 1907 Fenerbahçe Espor ön eleme turlarını yenilgi almadan tamamlamış ve dünyanın en iyi 16 takımı arasına adını yazdırmıştır.

:: Snapchat Uygulaması PC’ye Geliyor!

:: Assassin’s Creed Origins’in Sistem Gereksinimleri

Temsilcimiz ön eleme maçlarını başarı ile tamamladıktan sonra 5 Ekim’de saat 10.30’da Royal Never Give Up ile karşı karşıya gelen 1907 Fenerbahçe Espor, rakibi karşısında 1 – 0 mağlubiyet almıştır. Şampiyonaya iyi bir başlangıç yapamayan temsilcimiz 7 Ekim’de saat 12:00’da G2 Esports ile karşı karıya gelecek.

Temsilcimiz ön eleme turunda önce D grubuna düşmüş, Rampage ve Hong Kong Attitude ile eşleşmişti. İki rakibini de mağlup ederek grubunda yenilgi almayan temsilcimiz grubunu lider tamamlamıştı. 2.ön eleme turunda Team One ile eşleşen temsilcimiz, bu aşamayı da 3 – 1’lik skorla geride bırakmıştır.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

1907 Fenerbahçe Espor – G2 Esports Maçı Bugün!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dünyanın en iyi 16 takımı arasına katılan 1907 Fenerbahçe Espor takımı Royal Never Give Up  karşısın da 1 – 0 yenilerek kötü bir başlangıç yaptı. Temsilcimiz aldığı bu yenilgiden sonra çalışmalarını hızlandırmış ve adeta galibiyet yemini etmiştir. 1907 Fenerbahçe oyuncuları şampiyona da ellerinden geleni yapacağını belirtmiştir. Temsilcimiz 8 Ekim saat 14:00’da da Samsung Galaxy ile kıyasıya bir rekabet içerisine girecek. Umarız temsilcimiz önümüzde ki günlerde yapacağı maçları galibiyetle noktalar ve bizleri Çin’de temsil etmeye devam eder.

Kaynak: TM

Göz atın:   League of Legends Clash Turnuvası Hakkında Bilinmesi Gerekenler!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu