15 Temmuz’da İnternet Bedava Olacak!

15 Temmuz hain darbe girişiminin 2. yıl dönümünü bu Pazar günü Türk milleti olarak anacağız. Bu özel günde GSM operatörlerinin, 15 Temmuz Bedava internet hediyeleri sunup sunmayacağı merak ediliyor.

Geçtiğimiz günde sizlere Türk Telekom’un 15 Temmuz’a özel bir reklam filmini YouTube’da yayınlamıştı ve sizlere aktarmıştık. Geçen yıl 2017’de konuşma, mesajlaşma ve internet paketi hediye eden operatörlerin, bu yılda aynı hediyeleri sunması beklenirken, ilk açıklama Türk Telekom‘dan geldi. 15 Temmuz için Türk Telekom’dan büyük jest.

15 Temmuz'da İnternet Bedava Olacak!

:: Türk Telekom ve Turkcell’den Büyük Jest

Türk Telekom tarafından kullanıcılara gönderilen mesajda, 15 Temmuz Demokrasi ve Özgürlükler Günü kapsamında adil kullanım kotasının belirli bir süre için kaldırıldığı açıklandı. Türk Telekom’un gönderdiği mesaj şu şekilde; “15 Temmuz günü 00:00 – 23:59 saatleri arasında evde internetinizden yaptığınız kullanımlar Turk Telekom’dan hediye olup adil kullanım kotanız etkilenmeyecektir. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günümüz kutlu olsun. ” Ayrıca Türk Telekom’lu mobil cihaz kullanıcılarına her yöne 1000 dakika ve şebeke içi sınırsız konuşma hakkı sunulacak.  Bunun yanı sıra, 1 GB internet ve 5000 SMS hediye edilecek.

[ilgiliicerik icerik_id=”20525″]

15 Temmuz'da İnternet Bedava Olacak!

Diğer operatörler olan Vodafone ve Turkcell tarafında ise sadece Turkcell’den bir bildiri yayınlandı. Turkcell’den de 15 Temmuz’da internet bedava olacak. Turkcell’in ise 15 Temmuz günü boyunca tüm Wi-Fi noktalarını ücretsiz hale getireceği açıklandı. Ancak, mobil kullanıcılara herhangi bir hediye sunulup sunulmayacağına dair bir açıklama yapılmadı. Vodafone’da ise konu ile alakalı henüz bir duyuru yapılmadı.

Göz atın:   2020 Tasarım Trendleri Paylaşıldı
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu