TeknoDiot
     
     
     

15 Bin TL’lik Sony α7R III ve iPhone X Karşılaştırması!

15 Bin TL'lik Sony α7R III ve iPhone X Karşılaştırması!

Apple’ın iPhone‘un 10. yılına özel tasarlayıp piyasaya sürdüğü yeni nesil amiral gemisi olan iPhone X modeli Sony’nin üst seviyeli fotoğraf makinesi 15 bin TL’lik α7R III modeline karşı karşıya.

Bilindiği üzere Apple şuana kadar piyasaya çıkardığı en pahalı iPhone modelini duyurdu. Ülkemizde 6000₺-6500₺ arasında bir fiyata sahip olan iPhone X modeli, kamera konusunda da iddialı geliyor. Piyasada profesyonel fotoğraf makine üreticilerinden bir tanesi olan Sony’nin üst segmentli makine serisi olan “α” serisinin 15 bin TL’lik modeli α7R III ile kamera karşılaştırması yapılmakta.

Galaxy S9 Plus’ın Yeni Görselleri Sızdı

Apple’ın son harikası olan iPhone X ile değiştirilebilir lensli Sony A7R III’ü karşılaştırdı. iPhone X yalnızca iyi bir kameraya sahip ancak diğer tarafta üst segmentli bir makine zaten bunu karşılaştırmak mümkün değil ancak sadece bir fotoğraf kapışması yapılmış durumda.

Ayrıca iPhone X kamera yeteneklerine en iyi şekilde hükmedebilmek için dahili kamera uygulaması yerine Focos adlı uygulamayı kullanıyor. iPhone X ,1000 dolar ya da ülkemizdeki fiyatı ile 6100 TL’lik bir telefon. Sony A7R III ise yaklaşık 15 bin TL’lik bir fiyata sahip bir makine, işte karşılaştırma videosu.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Xiaomi Lenovo’nun Üst Düzey Yöneticisini Kadrosuna Kattı!

Hüseyin Ceylan

Udemy’de Nasıl Eğitmen Olunur?

Buğra Noyan

Office 365 İçin Outlook’ta E-Postalar Nasıl Zamanlanır?

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.